KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

maeby.
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Pet Jun 07, 2013 5:55 pm

okej, opisi mi res slabo grejo hihi. ampak let's start.
    um sem lara. stara sm dvanajst let in počasi končujem sedmi razred. živim tam nekje pou ure iz ljubljane nekje u rovtah. nekej osnovnih stvari.
    moj najljubši predmet je angleščina al pa mta (ampak zlo odvisn od snovi). najslabš mi je pa tehnika i guess? pa še to sam zarad učitla. sj drgač mi šola ni neki ful smotana, k mi kokr tok gre in upam da bom mela letos use pet zaklučen. (neeeerd!)
    hodim u glasbeno šolo in igram violino, četrti razred. in u pondelk imam izpit, držte pesti za pet! sicer prva tri leta mi je blo mučno hodt u glasbeno zdej mi je pa prou fajn no haha. čeprou so dnevi k bi najraj zažgala violino (ups) ampak večina časa zdej u četrtem razredu je fajn in niti ni več tok težko al pa sam jz bl vadm haha.
    moji hobiji so pa drgač še bit na računalniku, brat, risat kake brezvezne risbice, bit na računalniku, pisat, bit na računalniku, spati.. uh sem omenila, da sem rada na računalniku? :3 pač ja preveč časa preživim na računalniku in pred telefonom. i suck. and i'm going to die alone with 27 cats.
    od muske poslušam malo mešano lol. največ alternativni rock se pravi - coldplay, paramore, the pretty reckless, sum 41. pa ed sheeran (sam on ni alternativni rock so yeah). pač komercialne muske ne maram.
    moji najljubši filmi so the notebook, cyberbully, the roommate, finding nemo, remember me, hangover pa zihr sm še kakega pozabla. pač ja nmorm sam enga izbrat k našteti filmi so me tok zjokal al pa tok nasmejal da sm se še tri leta smejala
    od serij gledam trenutno samo pretty little liars in je ASDFGHJK the best serija. res wawawa. aria mi je najljubša in case you care. pa shippam ezro in ario, hanna in caleba. učasih sm še spencer pa tobyja zdej pa niti ne več tolko hah.
    učasih sm še gledala gossip girl in mi je bla najboljša serija zdej mi ni več so yeah drgač pa leighton meester in blake lively sta definition of perfection <3
    uh kaj kej glede moje prihodnosti? rada bi šla na gimnazijo bežigrad al pa vič. preselila se bi u san francisco al pa kamorkol u kalifornijo (which is never gonna happen). i want to marry a millionaire so i will never have to go to work. hihi. in rada bi prepotovala ceu svet. that would be it lol.
    drgač kt oseba sm na začetku res taka tiha in sramežljiva ampak pol se po usakem conversationu bol pač odprem al kko nej rečem in več govorim. pač ja sj skušam se zbolšat da bi že na začetku bla taka sproščena pa outgoing. drgač pa ful hitr govorim, nepotrpežljiva lolči, moody... nevem kaj nej še rečem xd
    zgledam pa zlo debilno drgač haha. pač neki ginger-rjavi lase, 160cm visoka, jz se sama seb zdim debela ampak okej to ma usak svoje mnenje, zeleni oči... ma nevem to me morte vidt pa presodt haha.

dobiš oreo piškote če si prebrau do sem.
    toodles.

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”

Nazadnje urejal/a maeby. Pet Jun 07, 2013 9:36 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Online od : 06/06/2013
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Pet Jun 07, 2013 8:56 pm

welcome! ♥
zakon opis (:
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Pon Jun 10, 2013 7:42 pm

lara zdaj lih delam tehniko neke liste da jih jutri zagovarjam ker sem med oceno. Very Happy pomagaš haha?

kak je bil izpit za vjolino drugač?

SPENCER FUCKING BELONGS TO WREN! basta. toby? neeeeein. Razz

oreo dobim!!!!!!!!
& dobrodošla btw Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Pon Jun 10, 2013 7:45 pm

uu ja vešde z veselam pomagam hihih :p in pet sm dubla OMGAFSHJAOISKD ME SO HAPPY. in mja toby je prou smotan zdj u drugi sezoni. wren pa itak *orgasm* hihi :$ pa njegou naglas omg. even a lie would sound nice in that accent. asdfogijnfsmdkag. in ja dobiš oreo enaintridesetega februarja, okie dokie? :3

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

maeby.

Stran 1 od 1