KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

colleté.
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 41
Online od : 07/06/2013
Kraj : wonderland.
Obsession : fashion.

Poglej uporabnikov profil

Pet Jun 07, 2013 11:33 pm

hello there internet people. čestitke da si kliknil-a na tole creepy temo in ja zdej si zaslužiš aplavz ker si ravno kar prebral-a prvi stavek. let's get serious now... ASDFGHJKL zdajle zgledaš nekako takole če smo iskreni ASDFGHJKL . torej kje sem ostala, sem petnajstletno dekle, ki zgleda ko krompir in ima rada pizzo ASDFGHJKL . trenutno končujem deveti razred in se nameravam vpisati oz. sem se vpisala na gimnazijo. nora sem na fanfictione *_*. rada gledam humoristične serije, komedije. huuum kaj bi še lahko povedala, ooh ja če zagledam črička pred sabo je takšna zgodba ASDFGHJKL am i the only one? :O move on people! moja deset top lestnica so: ed sheeran, james arthur, leona lewis, rudimental, calvin harris, ellie goulding, olly murs, one direction, awolnation, macklemore. zelo rada plešem ASDFGHJKL ... yeah, if you believe in fairies. uhm moje sanje so; da bi se preselila in si ustvarila kariero v tujini ( ampak ne s petjem ). sovražim matematiko (!) ASDFGHJKL. oh and i'm a fashion addict. rada ustvarjam kombinacije na polyvoru. najraje kupujem v zari, bershki, stradivariusu. če bi opisovala moj stil bi bil mešanica med elegantnim in hipster stilom. od modelov so mi fajni: cara delavigne, alexa chung, georgia may jegger in candice swanepoel. i bet you're sitting in front of you laptop like ASDFGHJKL ... nevem kako naj to povem, imam namreč skrivnost.. vem da internet ni najboljši kraj za to, ampak vseeno... že od prvega dne ko sem ga zagledala sem vedla da sva ustvarjena drug za drugega.. nobenem še nisem razlagala o tem.. niti moji najboljši prijateljici ne. :/ gre za to da sem in love with my hladilnik ASDFGHJKLL LKJHGFDSA ja midva s hladilnikom se mava najraši (: hastagweirdrelationship. enkrat se mi zgodilo je ena rekla da ed sheeran nima pojma o glasbi, pol pa jst ASDFGHJKL. gosh a nakladam kej?ASDFGHJKL. večino prostega časa preživim zunaj se ukvarjam z športom, zdravo jem... ASDFGHJKL OK NO .. ne delam tega haha xD večino časa preživim na laptopu, na youtubu če smo specifični, če smo že pri tem, na jacksgap kanalu. they're just so gorgeous, talented and hilarius. the harries twins bitches. ok zdej pa mi je res zmankal idej kaj naj še tukaj bluzim, tako da bom poooooooooooooooooooooooooooočasi končala. PEACE OUT BITCHES. ASDFGHJKL
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Online od : 06/06/2013
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Sob Jun 08, 2013 9:15 am

dobrodošla! Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas