KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

make up
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Sob Jun 08, 2013 12:26 pm

make up

se že ličiš? kakšen je tvoj dnevni make up? kaj od ličil največkrat uporabiš?

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 53
Online od : 05/06/2013
Starost : 19
Obsession : baNDS, definitely bands.

Sob Jun 08, 2013 12:48 pm

ah začela sem se ličit nekje na koncu osmega razreda? pač na začetku je bil vedno samo kakšen korektor in maskara, pa je bol prešlo na maskaro pa barvico, kasnej pa na eyeliner. zdej največkrat mam za v šolo lepo lagano maskaro, barvico, korektor ker je pač najlažje, najhitrejše pa dost so mi ušeč moji učki če mam barvico gor c: če se mi pa da ukvarjat s tem pa uporabim eyeliner, čeprou mi gre na živce ker moram pol trikrat si risat ker nikol črte nista enake >
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Sob Jun 08, 2013 1:56 pm

mene ličila (s tem mislim šminko, puder in eye liner) živcirajo >.< vsakič se moramo s temi namazat za nastop in to zgleda nekak tako: najprej si dam pudr gor, pol ugotovim, da si ga moram dat mal več, aj ne, zej ga je preveč in si grem popraulat z robčki in pole od začetka. potem pride na vrsto eye liner in ko mi slučajno rata u prvo namazat si moram isto še drugo očke. in seveda pride neka čudna, debela črta, ki si jo moram zbrisat in spet provat. potem pa še šminka - si jo namažem na usta, pa vidim, da sem šla u kotičkih čes, pa si probam pobrisat, pa se use razmaže, pol si morm spet dat pudr, da mi prekrije flek, in pudr mi gre po ustah in prekrije šminko...
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Starost : 21

Sob Jun 08, 2013 10:56 pm

začela sem se ličit v nekje v devetem razredu. ampak ja to je blo tak maskara pa MOGOČE občasno barvica. bolj 'resno' in redno sem se začela pa pol ko sem šla v srednjo šolo. Smile
zdej pa uporabljam korektor, bb kremo, puder v prahu, eyeliner, barvico, maskaro. včasih še senčilo če mi zapaše pa rdečilo če sem slučajno bleda ko zombi Very Happy

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Sob Jun 08, 2013 11:20 pm

fanatic :* tole je pa zaj blo doživeto povedano ahhahah Very Happy

jaz sem se redno začela ličit na sredini osmega razreda nekje. uporabjam pa samo tuš (eyliner), na mestu kjer ponavadi se uporablja barvica. to pa zato pač da mi bolj moćna črta pride.
zdaj počasi začenjam uvajati tudi maskaro, če prav sploh ne vem zakaj, ker imam ful dolge trpalnice. ampak pač ja...
drugače pa če mam kdaj kaki gigantski mozol, uporabim bb kremo, drugače pa se pudrov in tega zadnje čase izogibam.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Ned Jun 09, 2013 10:58 am

|3londie; ja, kaj, moram opisat svoje trpljenje Razz
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147

Ned Jun 09, 2013 11:35 am

fanatic. hahah sej te probleme da ni makeup neenakomerno mamo pomoje vse xd tut sama kdaj pa kdaj zgubljam živce zjutraj v kopalnici ko mi na eni oki pride čist drgač kot na drugi ><' čeprav zdej sm se že navadla na neko taktiko al neki, da mi pride na obeh okah enak Smile sam poskušat morš pa vadit. čeprav mi pa res vse živce poje ko ne pride enak in pol si grem popravljat in še slabše naredim in pol si vse dol zbrišem in ja sami problemi lol xd

aja pa boljša je bb krema za obraz ;') res ne uporabljat pudrov, ker so itak že v osnovi ti namenjeni ženskam po 40 letu. zdej ko je koža še mlada in to pa rabi čim več dihat, da se pore ne zamašijo ipd. tak da ja bb krema it is :'3

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Ned Jun 09, 2013 3:49 pm

nisem neki človek ko bi meu skos make-up gor Smile pač za v šolo mam ponavadi maskaro gor 8pa še to ne zaj neke pogosto), korektor za podočnjake in še navadni korektor alpa ono bb kremo :p
edino včasih me sestra namaže, ko nama je dolgčas Very Happy
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Sre Jun 12, 2013 10:22 am

hmmm, js brez make upa nemorm it iz bajte, dobesedno..ličit sm se zčela pomoje v enem 7 razredu ko smo se z maskarami mazali, zdej mam pa že taktiko pa vse poštimano da se po vrsti mažem, pa se mi vedno posreči...kake eye linerje uporabljam ko gremo kam vn, na kake žurke, za tja se ponavadi namažem z eye linerjem pa z senčili , pa mal eksperimentiramo Very Happy drugače za šoolo, oz kkrkol drugače vedno pprvo začnem z BB kremo, res ful jo priporočam kr je super..lahka si jo tut kr tk mažeš kr je ubistvu krema za obraz pa še kake mozolje ti izsuši čeprav js nimam problemov z njimi, potem sma gor tekoč puder, puder v prahu, rdečilo v prahu pa pol še maskaro(pa tk ene 3 maskare si dam pomoje na zgornje pa spodnje trepalnice)
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Ned Jun 16, 2013 10:56 pm

nwm kdaj sm se začela redno ličit, tam nekje v začetku 8. razreda i think...
pa pač js uporabim samo bb kremo pa maskaro, VČASIH pa kadar se mi da še svinčnik, ampak samo
do sredine al kak naj rečem... pač na spodnji veki.
pa zdaj sem si začela še obrvi mazat :O mam mal bol redke al kak naj rečem in sm si kr tko enkrat za foro namazala jih z nekim rjavim senčilom in mi je pač ful ušeč blo in zdej si še s tem :DD

Število prispevkov : 380
Starost : 17

Pon Jun 17, 2013 1:16 pm

jaz se ne ličim, zakaj bi se? menim, da se pač naličim ob posebnih priložnostih, sicer pa se ne. so mi pa všeč bolj naravne, tiste rjavkaste barve ^^ in ja, proč z umetnimi trepalnicami & temi stvarmi -.-
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

make up

Stran 1 od 1