KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

nohti
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Sob Jun 08, 2013 12:29 pm

nohti

si kdaj polakiraš nohte? katera barva laka ti je najbolj všeč? znaš narediti kakšen vzorec?

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 53
Online od : 05/06/2013
Starost : 19
Obsession : baNDS, definitely bands.

Sob Jun 08, 2013 12:50 pm

moji lepi nohteki :3 ful mi je užitek si jih barvat, čeprou mam večinoma skos sam črno alpa kšno temno barvo gor. mam pa lakov na tone res haha usako barvo lahko najdem, ker mam neko obsesijo s kupovanjem lakov kjer kol sem :$ sam pol je pa vedno problem ker se mi jih neda pucat z acetonom in jih mam nakonc vedno po par tednou nalakirane dokler se mi use dol ne zbriše
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Sob Jun 08, 2013 1:44 pm

meni sestra v glavnem barva nohte, ker ima en kup lakov, ki jih dobiva za rojstni dan.
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Starost : 21

Sob Jun 08, 2013 10:59 pm

skoraj vedno mam nohte namazane. resno redko kdaj se zgodi da jih nimam. mam rada kakšne bolj nežne in naravne barve, pa pol recimo en noht mal drugače, ponavadi na prstancu. redko kdaj uporabim rdečo ali pa roza barva idk why Smile nikakor pa ne bi prenesla umetnih nohtov, to ni zame. in tudi brezveze se mi zdi ker mam svoje nohte ful močne in trde, tak da mam lahka dolge, kratkih pa itak ne prenesem na sebi. xd

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Sob Jun 08, 2013 11:22 pm

jaz bi tudi mela te lepe, dolge, namazane nothe, pa si ne morem pomagat, res faking ne morem in si jih ful grizem Sad kupla sem že ta lahk proti grizenju, pa si ga sk00s hitro dol pogrizem, da potem lahko dalje grizem. ful mam željoo, da si jih ne bi več grizla, pa se nikakoooor ne gre odvatit. vem da "kjer je želja je tudi moč", ampak res, tole pa mi nikkakorr ne gre. Worried
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147

Ned Jun 09, 2013 11:32 am

|3londie je napisal/a:
jaz bi tudi mela te lepe, dolge, namazane nothe, pa si ne morem pomagat, res faking ne morem in si jih ful grizem Sad kupla sem že ta lahk proti grizenju, pa si ga sk00s hitro dol pogrizem, da potem lahko dalje grizem. ful mam željoo, da si jih ne bi več grizla, pa se nikakoooor ne gre odvatit. vem da "kjer je želja je tudi moč", ampak res, tole pa mi nikkakorr ne gre. Worried
tut js sem si jih grizla nekaj let nazaj, čeprav zdej verjetn noben ne bi rekel da sem si jih. še sama dejansko nevem kak sem si si jih lahk ker danes se mi to gabi dobesedno, ne morem si odgriznit nohta ni šans.

drugače pa ja, nevem kaj bi ti rekla. še naprej si dej ta lak proti grizenju gor. to sem si js pa mi je pomagalo. če ti to ne pol je mal problem. :/ pa skos mej v mislih to kake nohte bi mela, pa mej ful željo po tem al neki nevem Smile pa meni osebno je tudi to pomagalo, mogoč se čudn sliši, da sem mela vedno ćigumi v ustah. pol mi nekak ni pasalo nohtov grizit al kak bi povedla. Wink upam da ti uspe Smile*

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Ned Jun 09, 2013 5:39 pm

pri men ije pdoobno kot pri |3londie :/
pač ja, grizem si jih.. čeprav pridejo kaki dnevi k osi jhi sploh ne grizem, in mam čist ok nohte, sam potem njah.. si jhi spet začnem grizt Worried
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 5
Online od : 07/06/2013

Ned Jun 09, 2013 7:23 pm

Sama sem grizla nohte skor celo življenje hvala bogu sem se odvadla Smile
Drugač mam pa najrajš črn lak (pozim), polet mam rada žive barve.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Ned Jun 09, 2013 8:47 pm

ej nika, jz sm si jih tud prej dvema tednoma ful grizla in pol zdej tko rečem: "no zdj pa nbom več." in kr nism več grizla. wupi Very Happy pač ne vem kaj ti nej svetujem. premagi to potrebo pa zmer ko gre ta tvoj prst prot ustam, da bi odgriznla pač dej stran al nevem kaj? xd

drgač pa men je zdej ful ušeč, k mam dalše k si jih pač ne grizem. ampak je čitlca za violino rekla da kao ne smem dolge nohte met za špilanje violine so yeah ._. pa ful bi si jih rada tko lakirala, ampak ne znam (vem, še majmun zna lakirat nohte) pa morm pol zmeri mtko al pa enga prost. najrajš mam drgač črn lak

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Sre Jun 12, 2013 10:17 am

ooo, js mam tut to grdo navado da si jih grizem :S ubistvu nosim pol umetne nohte te ko si jih zalepiš, tkle čez poletje pa ko nimam prakse seveda mi u šoli nesmemo met dolgih nohtov ka šele nalakiranih:S čez poletje mm pa večinoma manikirane, kake francoske manikure, zdej si grem letus za spremembo delat ene take Louis Vuitton, pa so svetovni...pol mi moji nekot zrastejo nazaj sam jih pol spet ni več .S ;p se bom mogla odvadit kr je tole res taka grda navada, sam nemorm pomagat.. isto sm si kupvala tte lake ni da ni, pa nepomaga Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Ned Jun 16, 2013 11:00 pm

tut sama sm si grizla nohte, ampak sem s časom nehala, ker mi je postajalo bedno, pa skos so se mi kam ''zatikali'' za kakšno blago alpa kaj...
drugače si pa nerada mažem nohte, pa dol pucam -.-'' ker mi gre lah ful hitro dol pa sem že velik nadlakov sprobala pa ničč ne pomaga :S
drugač je pa moj najljubši, ki je tut največ časa na mojih nohtih - opi z sand effectom, modre barve <333 tak kjut je :DD

Število prispevkov : 380
Starost : 17

Pon Jun 17, 2013 1:15 pm

gosh, freaky slika ö
sicer pa si jih grizem & ne morem nehati. vse sem sprobala, od lakov do ne vem česa, pa ni pomagalo. sicer pa si jih zdej ne grizem preveč, ker imam en leeep lak & upam, da bo uporabljen Wink
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

nohti

Stran 1 od 1