KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

kakšne starše imaš?
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Sob Jun 08, 2013 4:13 pm

kakšne starše imaš?

so tvoji strogi ali popustljivi? so zaščitniški ali ti pustijo vse, kar si želiš?

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Sob Jun 08, 2013 4:24 pm

moji starši so precej popustiljivi. lahko grem kadar si zaželim k sošolki ali na zabavo in sem lahko dokler hočem bit tam, ampak če pridem prepozno, moram it sama domou, zato pri tistih sošolkah in zabavah, ki so bolj daleč, grem domov bolj zgodaj, da me lahko oni peljejo. drugače pa je mama stroga samo pri ocenah. dokler dobivam dobre ocene, je v redu, ampak če je kakšna slaba, se moram učit toliko časa, dokler ne znam tiste snovi na pamet.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Sob Jun 08, 2013 4:59 pm

z mamo se ful dobro razumeva, vse si poveva, res 101% ji zaupam, o prijateljih, ljubezni, vsse vse vse. glede ocen me malo žene in tu pa tam me kdaj kam ne pusti, ker se ji zdi da "preveč okol lečem za moja leta" (japajade-.-), drugače pa kakor sem že rekla je najboljša in se najboljše razumema Love Struck
z atjom mama malo slabši odnos, se tudi veliko več prepirava in vse. ampak hja, še vedno ni neke panike in se tak večinoma časa dobro razumeva.
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Sob Jun 08, 2013 5:04 pm

moji starši so ful vredu Very Happy res je da se kdaj pa kdaj skregamo, pa znata biti tečna za eno ali drugo stvar pa sem takrat fejs jezna nanju. ampak dejansko mi dovolita velik. lahka grem kamor koli vprašam da bi šla, zmeri mi dovolita. lahk prespim pri komer hočem brez problemov. oči je tut že ob treh zjutraj prišel po mene na en party. Smile tako da ja, dejansko sta super. mami sicer včasih malo preveč komplicira zaradi določenih stvari ko se ji zazdi ampak dobro. oči pa prav nič xd vedno ji zanima kdaj bosta kakšnega mojega fanta spoznala ipd. haha ><' xd in res mi je prav fino .:3

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 60
Online od : 05/06/2013
Starost : 22
Kraj : Broadway, NYC
Obsession : Johnny Depp, Sierra Boggess, theater

Sob Jun 08, 2013 5:15 pm

moja mama ima napake, ampak je super mama. Smile je potrpežljiva, prava borka, ambiciozna, razumevajoča oseba, ki se trudi, da bi meni in sestri omogočila čim lepšo prihodnost. imeli sva kar brezravnotežno razmerje, a se je v zadnjem času izboljšalo. Wink

moj ati je bil najboljši na svetu. <3 zlo sva si bla podobna in uživala skupaj. bil je vzkipljiv, a vseeno kul. Very Happy

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Ned Jun 09, 2013 3:58 pm

moja starša sta ful kul :Đ
ati je še posebno včasih car, ker ma vsaki dan neke izjave ko se vsi smejijo zraven :p čeprav včasih malo komplicira, zaradi ocen pri matematiki samo se potem sprijazni z tem xd
mami je tudi super, čeprav me včasih malo zaslišuje in tak, amapk drugače je pa super Very Happy
čeprav nimama nekega odnosa med sabo da bi ji jaz pač vs ezaupala, ampak ji so neke mere povem, drugo pa rajši zasebe obdržim Very Happy
pa še oba mi dovolita vedno it nekam, čeprav en mesec lani nisem smela vunj hodit z sestrično ker s eje pač nekaj zgodlo in mi nista več zaupala tak kot prej, ampak potem oz. zdaj mi še vseeno pustita :Đ
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 5
Online od : 07/06/2013

Ned Jun 09, 2013 7:38 pm

Super starše mam. -.-
Z mami se kr velik kregava, ker sva res čist drugačna karakterja pa vsaka hoče met neki po svoje in nikol ne prideva do skupnega zaključka. Učas hoče bit neki stroga mami sam ji ne uspeva lihk kej. Pa vedno k rabim pomoč mi bo pomagala pa se potrudla po najboljših močeh zame.

Pol je tuki še oči, z njim se ne kregam lihk kej dost ker je bolj umirjen karakter pa tak tih pa tko, in je tud precej popustljiv tko da se nimam lihk dost kregat z njim. Wink
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Starost : 21
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Sre Jun 12, 2013 10:30 am

js pa nvm kk naj opišem odnos med staršema, ubistvu kregamo se itak nč ne...tk lahka ubistvu vedno delam kar hočem, to je dobra stvar, z mamo se nikol ne kregam, pa itak si med sabo use zaupama, tk da res ne use u men, zato je najin odnos tak kakršen je, na žurke pa vse lahka hodim kadarkoli, recimo tut med šolo...sam zdej pomoje najin odnos nebi bil tak če recimo tut js nebi bla pri drugih stvareh kul, šola mi gre odlično zato mi nč neteži...je pa tk mama samohranilka pa obadva z bratom živima z njo ker sta se staša lansko leto ločla...z atiju pa nimam nekih stikov sploh , drugač pa tut z njem nimam kakih problemov.
mam kul starše Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Pet Jun 14, 2013 11:45 pm

moja mtka je ful uredu pa dost ji zaupam. pa zmeri se lahk zanesem na njo ko te drugi odjebejo. Smile itak se ne kregava ful (razn kdaj zarad kompa ko sm preveč gor al pa če kej ne nardim, ko mi naroči) in pač res nimam kakih težav. sj z mojim bratom je druga zgodba, k ma bol slabe ocene in ja haha. pač jz kokr tok delam za šolo in pol mi tud ne teži neki na ful. s fotrom se pa itak ne vidm tolko k dela u tujini in sm bl z mtko ane xd

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Sob Jun 15, 2013 10:25 am

moja mami je precej popustljiva, ati pa niti ne tok. drgač sta pa ful uredu sam, da ati zna učash res pretiravat, ampak ok haha. ne pustita mi pa glih usega, kar bi se jst zmisnla (in se mi zdi to tud prov). me ne razvajata oz. mojega brata tud ne, data nama dolžnosti. nista pa neki fuuul stroga, sta čist ok. sam kokr sm že rekla, da ati zna učasih pretiravat...
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

kakšne starše imaš?

Stran 1 od 1