KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

The Host (Duša)
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Online od : 04/06/2013
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Sob Jun 08, 2013 5:07 pm

The Host (Duša)
Stephenie Meyer

Tu je z vam­­pir­ske romance skočila v znanst­­veno fantastiko za odrasle, ki naj bi sča­soma prerasla v trilogijo. V ospredju so duše, to je zajedalski pri­š­le­ki iz vesolja, ki se prisesajo na mož­gans­ko deblo in upravljajo z gostiteljevim telesom. Razpredene so širom vsemirja in se na vsakem planetu prilagodijo obstoječe­mu ekosistemu. Poleg nenavadnih bitij, kot so Rože, Delfini, Med­vedi in Pajki, imajo za nosilce tudi ljudi. Ko telo ostari in umre, dušo zapaki­rajo v kriotank in jo pošljejo v novega gostitelja.
Na Zemljo tako prispe novinka Wanderer oziroma Wanda, ki je pred tem porabila že osem lupin. Pričakovano je, da se bo brez težav vklopila v utopično ure­ditev, saj so duše miroljubne in v humanoidni obliki furajo skoraj strašljivo slogo. Pri Pohajalki pa je drugače,
saj ji namenijo telo mladenke Melanie, ki se svojega obstoja na vse kriplje oklepa. V glavi tako nastane shizofreno bojišče, kjer si človeška in tujska entiteta delita čustva, spomine ter želje in se borita za nadzor. Konflikt Wando spravlja ob pamet in jo speha na rob družbe. Tam najde stik z ljudmi, ki jih duše še niso zasedle...

@Revija Joker
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Sob Jun 08, 2013 5:14 pm

sem gledala film in brala knjigo. oboje mi je blo zloooo všeč, morem rečt Love Struck melanie mi je taka carica haha. max irons pa čist paše za jareda Drooling
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Sob Jun 08, 2013 6:04 pm

knjige nism brala, ker mi knjige od mayerjeve nekak ne pašejo. smo pa v šoli gledali film in je dober Smile

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Online od : 04/06/2013
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Sob Jun 08, 2013 8:51 pm

brala sem knjigo in gledala film v kinu. meni je blo oboje veliiiko boljše kot twillight
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Starost : 21
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Sre Jun 12, 2013 12:07 am

oo požirala sm tto knjigo, itak je velik bolša ko pa film kr si iz knjige več stvari lahka predstavljaš film je pa pač tk u izi naret, super knjiga drugače, pa pisatelca enkratna !!
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Sre Jun 12, 2013 8:27 pm

gledala sm sam film, mam pa tud namen knjigo prebrat Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292

Čet Jun 13, 2013 9:17 pm

milsim zdaj enkrat med poletjem prebrat ko končam velikega gatsbyja in pa poslednjo pesem Smile sem pa že film gledala in mi je zgodba dobra, izvirna.
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 7
Online od : 11/06/2013

Ned Jun 30, 2013 3:42 pm

Meni nekako stil pisanja Stephenie Meyer ne odgovarja, ampak sem se vseeno odločila knjigo prebrat. Sicer bolj pozno, sem imela že prej možnost pa nisem hotela. Potem me je pa trailer od filma pritegnil in sem šla brat knjigo. In mi je bila ful všeč, res boljša od Somraka. Komaj čakam nadaljevanje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 60
Online od : 05/06/2013
Starost : 22
Kraj : Broadway, NYC
Obsession : Johnny Depp, Sierra Boggess, theater

Pon Jul 01, 2013 2:03 am

avtorica mi ni všeč, ko sem se lotila knjige, sem obtičala nekje na začetku. pisanje enostavno ni moj stil. žal.

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

The Host (Duša)

Stran 1 od 1