KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

kajenje
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 09, 2013 3:59 pm

kajenje

ali te moti če kdo izmed prijateljev okoli tebe kadi? kaj si misliš ti o tem?
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Ned Jun 09, 2013 5:06 pm

ne mene dejansko ne moti. čeprav rajši vidim da oseba ne kadi ampak lej, če ji paše naj. ni moja stvar. Smile sama sem že probala kadit ja, ampak mi ne paše neki in zato tudi ne kadim. pa tudi v moji družbi s katero preživim največ časa nobeden ne kadi in to.

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Ned Jun 09, 2013 7:14 pm

sama ne kadim, me pa moti če kdo kadi v moji bližini ja, mi ne paše ravn če se kadi tja vame. Very Happy tak da takrat se ponavad mal umaknem vstran, pa še škodljiv je ves ta dim ki se kadi vate, ker je skor isto kot če bi sam kadil. Laughing

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013

Ned Jun 09, 2013 8:08 pm

dejansko je slabše če vdihuješ dim ko nekdo zraven tebe kadi, kot pa če bi ti sam kadil ><' pasivni kadilec je to. Wink

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Ned Jun 09, 2013 8:38 pm

sem pasiven kadilec, ker res skoraj vsaka oseba ki jo poznam kadi, tudi moji starši in najboljša prijateljica.
meni se to ful gabi, nikoli še nisem probala, niti želje nimam.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Ned Jun 09, 2013 8:59 pm

ma škoda denarja, zdravja, časa pa lajfa nasploh za kajenje. ne sj nej se usak sam odloč če bo kadiu ampak ful mi ni jasno kaj imaš od tega da daješ dnar da si sam zjebeš zdravje? pač jz ne kadim pa tud ne bom. pa tud moji frendi/ce al pa u družini nuben ne kadi tak da nisem neki pasivni kadiledc zaj.

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Pon Jun 10, 2013 3:21 pm

noup, ne kadim Smile
sem pa že probala.. nevem, meni se ne zdi nič kaj posebnega. okej, eni se že sprostijo ob tem in tak, samo ne razumem kak, ampak dobro no c:
okoli mene tudi ne kadi nekaj ful veliko ljudi, razen če grem k sestrični, alpa če grem kam z sestro pa če si kdo za šolo kakega prižgi pa sem zraven (samo zraven lol) xd
i pa je ful vseeno če kdo okoli mene kadi ali ne :p
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Tor Jun 11, 2013 2:26 pm

ne kadim, sam folk iz naše šole je prfuknjen. iz našega razreda sicer ne kadi nihče, ampak v drugih paraelkah in razredih pa skoraj vsi. ej, stari ste 13/14/15 let pa kadite. pol se pa še čudijo ko tko smrdijo da se jih usi izogibajo
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Sre Jun 12, 2013 10:32 am

prvič sm probala u enem 9 razredu, takrat ko je blo to kao "popularno", bolano... zdej recimo si kakega prižgem na kavici alpa ko ga zuni kje pač..pijemo ane Very Happy pa še to ne vedno ko se mi ob trenutkih zagabi..tkle ob kavici pa super paše pa še večinoma vsi iz moje družbe kadijo ..stara sm tk zdej 17 let ajd dober, ni to nekega problema zdej Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Starost : 17

Pon Jun 17, 2013 1:22 pm

ne kadim, nimam kaj proti kadilcem, samo res je, da si bodo uničili pljuča kot ne vem kaj. good luck with that. sicer pa ne najbolj maram, če kdo v moji družbi kadi - kar ne - sam anyway. kaj je sploh takšnega na cigaretih gosh :p
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292

Pon Jun 17, 2013 3:23 pm

ne kadim, še nisem probala. nimam nič proti kadilcm ampak ne škodujejo sami seb ampak tud ljudem okoli sebe.
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 58
Kraj : MB
Obsession : tvd

Pet Jun 21, 2013 2:36 pm

kadim samo ko grem ven, na kake partije al pa pač pit. ker ko sem pijana mi nekak bolj paše, drugače pa tut včasih ko sem živčna ful al pa ob kaki kavi Very Happy samo ne morem rečt, da redno kadim .. pač občasno Very Happy
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

kajenje

Stran 1 od 1