KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

prvi poljub
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 09, 2013 4:09 pm

prvi poljub

si že doživela prvi poljub? no, malo nam povej o tem ;$
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Ned Jun 09, 2013 8:36 pm

sem. bilo je popolno, najboljše, najlepše, neponovljivo. tisti občutek, tisto vznemirjenje.. ahh ja.
bilo pa je na morju, ponoči, na postelji (haha). samo midva sva še bla budna, pa pač skupaj sva v postelji spala in pol sva se do enih treh ponoči pogovarjala in potem se je kar zgodilo in ja, bilo je najlepše in vse. sicer ne vem če je bila oseba prava (takrat mi ni bil všeč in nič), ampak motilo me tudi nekaj preveč ni, tako da ja, super. Smile
je pa res, da je bil vsak naslednji poljub potem še boljši haha. ker prvič še tisto nekak nisi navajen in "ne znaš" in je kar malo smešno in čudno Embarassed
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Ned Jun 09, 2013 9:11 pm

ma usi ste neki se že kušval pa zalizval and there's me

ne sj ne haha. sam tk no drugje u lublan recmo majo, tok stare k jz, bolši love lajf kt ga bom jz mela pr dvejsetih. aja pa ne nism se še poljubala if you were wondering. pač ja sj se bo zgodl k se bo haha.

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Pon Jun 10, 2013 7:27 pm

ma daj lara ne sanjaj. taki lepi punci ko si ti bo zaj zaj prišeel en dečko pa te tak zažvalo da tri dni ne boš mogla k sebi ahaha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Pon Jun 10, 2013 8:16 pm

lara da te potololažim nisi edina ki se še ni. ._. samo dobro no, se bo pač zgodlo, ko se bo.. nemorem nekam ful vplivat na to kdaj se bo :p
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

prvi poljub

Stran 1 od 1