KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

( summertime sadness )
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 20

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 09, 2013 9:22 pm

( summertime sadness )

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Ned Jun 09, 2013 9:44 pm

( who needs rules?! )

nedelja zvečer, lokacija; moja postla ; moja soba ; 3 štuk.

trtica me že pošteno boli od sedečega položaja ki ga imam trenutno. in zaradi mokrih lasov me fejst zebe po hrbtu ko sem naslonjena na steno. but well, prelena sem da bi se premaknila. torej, jutri je zadnji dan šole. samo še jutri in potem do 2.septembra nič. dejansko se to sliši fajn, olajšujoče, brez učenja, dolgo spanje, brezskrbnost. a kaj ko se počitnic naveličam že po enem tednu? ><' ko mam že po enem tednu dovolj poležavanja doma in vedno istega tempa čez dan. ne me razumet narobe. nočem se učiti, ampak ko je šola, je vse drugače. grem v šolo, se vidim s prijatelji, se mamo fajn, se zajebavamo in vse to in čas hiter mine. doma pa jah, mami oči pes maček. nothing special...

in ja, dobro da imata moja dva živce dobro ohranjene, ker če ne bi se jima pomoje že odpeljalo, ker se že pol ure derem po sobi pesem od miley cyrus - 7 things - katero sem si danes po 100 letih verjetno dejansko odprla na you tubu. xd če vas zanima kako to zgleda "...but nothing's ever gonna change until you hear, my dear....the 7 things I hate about you!!! y ou're vain, your games, you're insecure you love me, you like her you make me laugh, you make me cry..i don't know which side to buy!! AND THE 7TH THING I HATE THE MOST THAT YOU DO...YOU MAKE ME LOVE YOU!!!!" vem ja, nora sem.. ampak besedilo pove svoje ne.

ker itak imate verjetno vsi kaj bolj pametnega za početi kot brati tole bom nehala. xd havefun.

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Tor Jun 11, 2013 5:12 pm

Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Sre Jun 12, 2013 6:15 pm

...

Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Sob Jun 15, 2013 12:38 pm

( it's really that hot outside or it's just me :') ?! )

sobota popoldne, lokacija; moja postla ; moja soba ; 3 štuk.
06.15.2013
začetek: 12:31:53
zuni tak lepo vreme js pa čepim v sobi. well fuckmylife. >< ampak ja sama sem si kriva ker se mi ne da ven so well yeah xd do četrtka še morem bit na praksi potem pa se mi URADNO začnejo počitnice. sej nevem al sem jih vesela al ne. :| fino bo ko bom lahk spala pa to, ampak že zdaj po enem tednu pogrešam nekatere osebe čist preveč Sad tak da res nevem, še ugotvaljam kaj bo dobrega v teh počitnicah in trenutno ni nič kaj posebnega. razen mogoče kakšne malenkosti. upam da so bo to spremenilo, ker res nočem ponoviti lanskih počitnic ki sem jih imela že vrh glave. 

včeraj sem bila na modni reviji, z šolo smo neki šli. in ohmygod kak nisem navajena nositi visokih pet. ><' all star fuckyeaah Very Happy sam tri ure sem jih mela gor pa sem imela občutek da mi bojo noge odpadle. + še vina je zmanjkalo in na koncu sem pristala na pomarančnem soku. ohwell Waiting haha. drugače pa je blo za preživet Smile 
končano: 12:38:21

Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Pon Jun 17, 2013 10:30 pm

i miss you. i miss your smile. :s

Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Pet Jun 21, 2013 4:07 pm

( i'm a motherfather gentelmen ! Wink

petekpopoldne, lokacija; moja postla ; moja soba ; 3 štuk.
06.21.2013
začetek: 16:02:18
oh well. me again Smile še en vroč poletni dan. dejansko je danes po koledarju prvi polenti dan se mi zdi? hahah al pa so me v osnovni šoli narobe naučili. anyway it's HOT AGAIN. saj po eni strani mi paše, kratke hlače, kratke majice, sonček :3 ahh <3 ampak kaj ko bi vsakih 5min najraje šla pod mrzel tuš ><' 

ker nimam pametnejšega dela, sem se spravla gledati teen wolf od začetka.Love Struck in ugotovila da sem dejansko velik stvari že pozabila Surprised tak da je treba mal spomine obudit ker če ne bomo skosi tretjo sezono zdej lahk sam: what the f*ck is that? okay well, nekak sem začela shippati jacksona in alison :$ Love Struck sicer sem jih že prej tudi, ampak zdaj še bolj Embarassed but w/e because colton is gone Sad and so is jackson.. whatever again.

se še spomni kdo teh sladoledov. ?
kot mala sem jih tak oboževala :3 ful so mi bli svetovni, verjetno ker so kao žogica al who knows why. haha. Very Happy in danes sem ga slučajno zasledila v trgovini and i had to buy it. :$ Smile ah good old times yes.
končano: 16:07:54

Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Ned Jul 07, 2013 11:02 am

no, you don't know what it's like, when nothing feels all right. no you don't know what it's like...welcome to my life !

Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Čet Jul 18, 2013 1:52 pm

the dancing queen, young and sweet, only seventeen Razz 

Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

( summertime sadness )

Stran 1 od 1