KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

lasje
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 09, 2013 9:54 pm

lasje

kakšne imaš lase? so ravni/skodrani? kolikokrat na teden si jih umiješ? kakšne barve so? bi si želala drugačne?

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Tor Jun 11, 2013 2:42 pm

ok, moji lasje so tko, rdečkasto rjavi in so skodrani. mela sm jih ful dolge, sam zdej sm se postrigla in se mi končajo nekaj cm nad sredino hrbta, idk?
umijem si ji dvakrat na teden, učasih udi 3x.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Tor Jun 11, 2013 2:51 pm

moji lasje so svetlo rjavi, ki skoraj vlečejo na blond, ravni čeprav se tu pa tam malo odrajo Very Happy do zaj jih mam malo čez polovico hrbta Very Happy sem pa si jih že (z peno) pobarvala na oranžno bravo, pa na mahagony barvo ki je bla res pune lepa *-*
si jih pa umivam vsaki 2. dan Very Happy
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Starost : 21
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Sre Jun 12, 2013 10:13 am

mam take sj nvm a so temno rjavi al svetlo, nekje umes ;p ubistvu so barvani sam zdej si jih že res dolgo nisem kr si nemislim več barvat ampak prit na svojo naravno... vedno mam zlikane lase, mam tako navado da nikamor nemoem it brez ravnih las, pa će se mi nvm kk mudi ko si jih bom vedno likala ( bad for my hair :S), so kar dolgi, čakam pa še na daljše, umivam pa si jih na ene 3 dni ponavadi, vsak 3 dan Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Ned Jun 16, 2013 11:41 pm

js sploh nwm kake barve lase mam... pač v glavnem so rjavi, samo nwm al so svetli al temni... bol svetli se mi zdi :Ddrugače jih mam pobarvane na ombre tehniko in je dokaj uredu... lepše pride če si jih zlikam. drugače mam na levi strani ponavadi velik bol skraužlane, na levi so pa skorej total ravni in mi je prou čudn kak je lah to možno :O xD
pa od lanskega poletja mam 2 blond pramena, ugotovila sm dons, da so tisti lasi že skor beli xdxd in se mi je prou hecno zdel :DD drugač nimam nekej dougih ful, mal čez ramena ampak si ful želim dougih <333 ko sm bla mala sm mela res douge ampak čist redke pa neke take bedne, tak da sm se šla pol postrižt in zdej na najstniška leta sm dobila res fuuul goste pa močne lase<333 in jih mam dejansko ful rada, čeprou so neki čudni in komej čakam da mi še bol zrastejo da si bom lahko delala kite *____*

Število prispevkov : 380
Starost : 17

Pon Jun 17, 2013 1:14 pm

moji lasje so ono fulj temne barve (rjave), lahko bi rekli, da čokoladne ^^
sicer pa sem naročila rdečo peno, da so bom lahko konice barvala, pa pač kdaj, ko bom imela voljo, si bom malo več gor nanesla, da bom imela lep kup rdečih las :p
sicer sem z njimi zadovoljna, samo se radi zmastijo xd 
umivam si jih vsaki drugi dan, na delih so pa malce kodrasti, sicer pa čisto ravni. imam jih do polovice hrbta, ponovno postrižene pač, sicer sem jih pa že imela čez polovico in še malo čez <3 i miss that :c
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 60
Online od : 05/06/2013
Starost : 22
Kraj : Broadway, NYC
Obsession : Johnny Depp, Sierra Boggess, theater

Pon Jul 01, 2013 2:15 am

imam temno rjave lase z razcepljenimi konicami. segajo do polovice hrbta. sovražim si jih striči. še nikoli si jih nisem barvala. lahko bi rekla, da so ravni, včasih pa mi ponagajajo in so rahlo valoviti. kako kdaj. umivam si jih vsak drugi dan, kljub temu pa so masni že takoj.

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

lasje

Stran 1 od 1