KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

lussionmiss

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Starost : 21
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 09, 2013 11:56 pm

ŽIVJO!

sem Nastja, prihajam iz Velenja, stara sm trenutno še 16 let + 11mescov;p (še mičken do 17ke), moj rojstni dan je 8.julija; hodim v srednjo zdravstveno šolo Slovenj Gradec, mam 2 hišna ljubljenčka in sicer psa , dva jazbečarja Tarasa in Gabi (najbolj razvajena psa ever!), igram odbojko , poleti beach volley, moje najljubše barve so bela, srebrna, roza, bež , temno rdeča ♥️ , moja najljubša hrana so češpovi cmoki, palačinke z nutelo, testenine, lignji, ni da ni brez hrane pač negre živet :p sm ful izbirčn človek glede vsega torej od ljudi, oblačil, hrane, frantov uff ; obožujem koktaile (poleti brez teh pač ne gre), nemaram gaziranih pijač, lepo živim od vode z okusom pa multivitaminskih sokov - nomnom -

obožujem, reeees obožujem serije, in sicer najljubše:
->PRETTY LITTLE LIARS, GAME OF THRONES, TRUE BLOOD, THE VAMPIRE DIARIES
Da izpostavim najbolše sta mi PLL in TVD ( 4 life!)

poslušam pop, rock, dance, balkan
aja, na štajerskem, savinjskem pa koroškem me vidiš na usaki gaudi :p (veselici)
nimam nekih najljubših izvajalcev, kar pride pa se mi fajn zdi pač nabijam dokler se ne navlčam Very Happy

aja, na forumih sem pomoje že od mojega 11 leta, odkar so nastale art-telenovele, opažam da vedno bolj propadajo ti naši forumčki ker ni nekega zanimanja več današnja mladina se pa tk z vsem drugim ukvarja razn z tistim tapametnim ne, upam da se boj kdaj vrnala tista stara leta z forumi ko smo bli vsi na vseh fuul aktivni pa se štekali pa delali srečanja! Very Happy

še nekaj mojih povezav
- facebook
- tumblr
- instagram

Nazadnje urejal/a lussionmiss Sre Jun 12, 2013 10:03 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Pon Jun 10, 2013 8:42 am

Dobrodošla. Love Struck

Citiram :
nimam nekih najljubših izvajalcev, kar pride pa se mi fajn zdi pač nabijam dokler se ne navlčam

Sva na istem, ker tut sama poslušam tist kar mi je pač všeč in mi gre v uho in če naletim na kak nov dobr komad morm pol skos reply klikat in se ne morem odlepit od njega. Very Happy

za forume se strinjam, ni več tiste evforije okol forumov kot včasih ko so bli res vsi forumi aktivn in polno obiskan. Razz današnja mladina rajš na fb visi po cele dneve ali pa dela kaj druga, čeprav bi si komot lahk vzela par minutk na dan za forume, ker vsaj men osebno so forumi vseen bolj privlačni kot pa kak fb, že grafično me forumi bolj pritegnejo pa še več lahk delaš na njih kot pa na fb. Embarassed tak da upajmo da se vrnejo stari časi, da se vsi nekak mal naveličajo fb pa bojo manj na njih in bolj na forumih, pogrešam čase ko so bli forumi tak aktivn da nisi uspeval sprot spremljat novih postov in je blo na dan po ne vem kolk novih komentarjev in je blo res vesele hodit na forumu, ker ti ni blo dougcajt. Razz

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292
Online od : 06/06/2013

Pon Jun 10, 2013 10:00 am

Dobrodošla ♥️
Ah ja ti pa se mi zdiš kot zelo fajna osebca. In pa Lucy ti je všeč Love Struck Se pa moram s tabo in sannayo. strinjat.. ful pogrešam tiste stare čase ka si ob vsaki osvežitvi strani opazil nov post.
Nazaj na vrh Go down

Pon Jun 10, 2013 4:02 pm

@SANNAYA. & ĐINNA.- obema hvala za dobrodošlico, hehe, ja no kar se dobr čuje;p ma deej sej je fb zanimiv pa se je fajn družit, sam ko pa vidiš male otroke recimo 9,10let ko nabijajo na temu fbju pa dodajajo bi blo bolš da bi si kak forumček najdli pa tistga ujagali če majo tako veselje bit na kompu Very Happy

upam da se bojo vrnali tisti stari časi res, pa magari tut takrat ko bom stara 20 let se mi bo zihr kdaj zluštalo se spet na kak forumček vrnat, sicer pa tut vseeno če nvm kako oglašuješ ko nebo nekega vlkega navala kot je biu učasih Sad
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Pon Jun 10, 2013 5:42 pm

Tolk mladi sploh ne bi smel bit na fb, so zanje le bolj forumi kjer so tut bolj varn. Saj ne rečem, je kdaj zanimiv se tam družit, sam kaj ko eni dodajajo kar ene za prijatele sam za to da jih majo več pa izgledajo bolj kul, pol se pa s polovico teh nikol niti ne menjo, tak da men osebn je to brezveze.

Sm probat ni greh, tak da poskusmo lahk pa če bo bo, če pa ne pa tut v redu. Prisilit ne mormo nobenga da pride sm oz. nasploh na forume. Ko bi vsaj en forum uspel nekak dvignat aktivnost in doseč neko normalno aktivnost, bi pol tut vsi ostali forumi mal bolj zaživel in bi forumi spet postal spet bolj zanimiv. Razz

Pon Jun 10, 2013 11:13 pm

pa ja no itak da nebi smel bit a ka češ, če starši pustijo naj majo veselje...pa si naj cvrejo možgane na ttih kištah names da bi se zuni igrali z drugimi otrocmi.. Very Happy
uupaaam da se bo izšlo za ttale forumček, se bom potrudla bit čimbolj aktivna kokr bom lahka ;D nooooo res upam da bi se tta aktivnost spet dvignala sma dvomim;p bodmo optimistiii!
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Tor Jun 11, 2013 12:34 pm

eni starši se verjetn niti ne zavedajo da fb ni ravn tak supr kot je videt...po eni strani je, po drugi pa lahk tam kr hitr kak virus dobiš s kako povezavo al pa kaj tak da kaka previdnost od staršev ne bi bla odveč. Embarassed

upamo na najboljš tak za tale naš forumček kot nasploh za vse forume, da se mal dvignejo spet. Love Struck sam ne glede na to kaj bo, bomo eni kar ostal zvesti forumom, pa še naprej vztrajal na njih in z njimi, se ne predamo kr tak, sploh pa ne če mamo radi forumčke. Love Struck Very Happy

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Online od : 06/06/2013
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Tor Jun 11, 2013 4:20 pm

Welcome! ♥
uživej na forumu (:
Nazaj na vrh Go down

Tor Jun 11, 2013 7:57 pm

SANNAYA. pa ja nooo pa dan dans kake slikice objavlajo pa ni da ni, dej prosim...-.- pa ja valjda, js se tut zmeri vračam k forumom pa umes me neki časa nii..pol pa spet pridem...zdej mam celo poletje časa tk da bom fix tuki gor Razz
DREAMER. hvalaaa, bom! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Pon Jun 17, 2013 10:50 am

nastja Love Struck 
urška tukaj (evina sestra lol) pa si spet prišla na forume (: sicer pa vidim, da uživaš na forumu, pa pridno pišeš & nimam kaj za reči. just have fun :3
Nazaj na vrh Go down

Čet Jun 20, 2013 2:50 pm

ooo helou urška;p  hvalahvala ;p zdle me par dni ni blo kr sm potovala:p awesomee ampak bom pridno nadaljevala P
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

lussionmiss

Stran 1 od 1