KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

Tekoči puder
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Poglej uporabnikov profil

Pon Jun 10, 2013 12:04 am

Tekoči puder
Veliko žensk uporablja tekoči puder zaradi takšnih ali drugačnih težav s kožo - zaradi neenakomernega tena kože, nepravilnosti na obrazu... Si mogoče ena izmed teh, ki tekoči puder uporabljajo? Kaj meniš o njem?

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Ned Jun 16, 2013 6:45 pm

nahh,  ga ne uporabljam.. :)razen če se ona bb krema šteje pod to.. c:
sem pa ga včasih uporabljala, ampak ga zdaj več ne Smile
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 53
Online od : 05/06/2013
Starost : 19
Obsession : baNDS, definitely bands.

Ned Jun 16, 2013 7:56 pm

če šteje una bb krema pol ja, sam še to ne preveč ker mam mešano kožo in mi ful izsuši use in ja haha
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 18
Online od : 16/06/2013

Pon Jun 17, 2013 5:08 pm

well, tale stvarca je pač must be za mojo kožo, ker je pretty much fucked up, damn. ampak edno nekako izberem takšnega, ki vsebuje naravne sestavine+hranilne snovi, da nekako pomaga moji koži&ji ubistvu daje nekakšen tretma (;
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Starost : 17

Pon Jun 17, 2013 9:50 pm

fajni je :3 sicer uporabljam samo takrat, ko se pojavi na obrazu kakšna nepravilnost :Đ
drugače pa ni v redu za kožo in to :/
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Ned Jun 23, 2013 12:33 am

neki časa sm uporabljala samo BB kremo, zdaj sem začela pa s pudrom.
i don't know why... samo BB kreme ki sem jih mela doma so mi ble ene presvetle, ene pretemne,
nikol si nisem kupla točno takega odtenka kot sem ga dejansko želela. pol sm si pa kupla en
puder od catrice, se mi zdi da je photo finish in sm si kupila pretemnega. tako da sem ga na koncu
mešala z presvetlo bb kremo in je nastala kar dobra mešanca. pol pa sem šla nekam gledat neke objave
in so vsi govoril da je puder ful težek, da ni primeren za vroče poletne dni, da je samo za kake večerne
zabave alpa kaj takega... in sm si pol kupla bourjois (moja znamka <333) healthy mix serum ki pa naj
bi biu ful lahek, prekrivnost se da stopnjevat z večimi plastmi... in ja, mi je res ful ušeč, poleg tega
da je v lepi embalaži (na pumpico jeeeej!!) pa ma tut prijeten vonj in fajn mazlivost. pol pa sem si poleg še kupila puder v kamnu, iste ''vrste'', healthy balance, v istem odtenku. embalaža mi je super in ful mi je všeč, da ma v notranjosti še ogledalce. prfeeekt! Very Happy

Število prispevkov : 95
Online od : 12/06/2013

Ned Jun 23, 2013 12:50 pm

jaz pa ne uporabljam sploh pudra. se mi zdi nekako brezveze-ni mi fajn za kožo pa še denarja mi je škoda XD
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Ned Jun 23, 2013 12:55 pm

jz od prejšnga tedna uporablam bb kremo k je pač podobn tekočmu pudru. in je res ful uporabna zadevca in si prekrijem pol mozolje, podočnjake in yadayada.

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Ned Jun 23, 2013 6:35 pm

uporabljam sam bb kremo. in mi je čist fajna in lepo prekrije kar rabim da se prekrije xd

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Tekoči puder

Stran 1 od 1