KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

cause tonight i'm feeling like an astronaut
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Poglej uporabnikov profil

Pon Jun 10, 2013 2:47 pm

i got a burning desire,

Every Saturday night I get dressed up to ride for you, baby Cruising down the street on Hollywood and Vine for you, baby I drive fast, wind in my hair, push it to the limits cause I just don't care You ask me where I've been? I been everywhere I don't wanna be no where but here Come on tell me

Nazadnje urejal/a whocares! Pet Jun 21, 2013 2:58 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pon Jun 10, 2013 3:07 pm

THIS SONG SAVED MY LIFE!

še je lahko kaj 'boljšega' kot biti bolan na ponedeljek? zdaj se vam ziher zdim čudna. a ni fajn biti doma? bi vas vrjetno rekla večina, ampak ne ni. no na začetku leta je res, ampak proti koncu šolsekga leta pa res ni fajn biti doma ._. upam, da jutri že lahko grem v šolo. do četrtka že morem biti zdrava, majkemi da morem . nočem da že spet naši načrti padejo v vodo zaradi mene -.-

no je pa ena dobra stvar tu, da sem doma: začela sem gledali serijo skins in lahko rečem da je supermegafantastična pa čeprav sem komaj pri 6 delu prve sezone Smile moram se nekak zamotit, ker drugače se mi bo zmešalo od samega dolgčasa. in še sama sem doma, zato mi je še bolj dolgčas, ker nimam nobenemu za gnjavit xd
no saj čez kakšne pou ure, mi vrjetno nebo več tako dolgčas, saj pridejo takrat vsi iz šole in bodo viseli na fbju hohoho Very Happy

♥️ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Tor Jun 11, 2013 1:56 pm

TAKE MY HAND

no, danes za razliko od včeraj nisem bila doma ampak sem šla v šolo, čeprav me še vedno malo grlo boli. to da sem šla v šolo mi je blo že bolj všeč saj je bilo super hohoh Very Happy čeprav na začetku dneva so me vsi zasuli z vprašanji: '' zakaj te ni blo v šolo včire? '' ali pa ''ki si bla včire?'' , ampak dobro no, vse drugo je bilo suuuper Very Happy razen zadnjo uro - pri športni. naša učiteljica za športno je tak nora. ona ti lahko v sekundi zbije samozavest, z njenimi komentarji, še posebej če nimaš nekakšne velike samozavesti -.- i really hate her ._. pa že 10 let ma zapestje zlomljeno ><'

zdaj še mam samo zadnji del od skins za pogledat, pri prvi sezoni. Very Happy meni je svetovna serija. pa še effy in tony sta ful lušna. dejansko če ona dva nebi bla brat in sestra bi mislim da ful fajn delovala skup. pa še cassie je tuji fulfulful populna :'o :Đ
uhuhuh, točno danes pride še novi del oz. nova sezona pll vun *-* i can't wait c: že vidim da bom cela neprespana jutri in, da bom zaspala med geografijo :p če se sprašujete zakaj? zato ker bom budna celo noč da bom lahko nekak pll pogledla :Đ

♥️ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Tor Jun 11, 2013 9:46 pm

I MISS YOU

Učiteljica: Učenci čeprav smo na koncu, ni še konec šolskega leta!

Učenci: klik
------
dejansko je to ful realno ja :Đ in dejansko jaz nimam bolj pametnega dela za delat, kto pa da čepim za računalnikom in poslušam sestro, k is emi dere naj pridem v njeno sobo.. kak zanimivo življenje mam ja.. ._.

♥ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pet Jun 14, 2013 2:13 pm

TIME TO SAY GOODBYE

Danes je biu ful vreji dan v šoli.. NOT.
No saj zjutraj je bilo fajn pa potem še nekaj časa (in čudo, pune..) , potem po 3 uri pa ne več.. majkemi da vsako leto bolj sovražim tiste ki so v 9. razredu -.-
pa ne zato ker niso vreji alpa kaj.. ampak vedno z kakimi ratamo ful dobri kolegi.. in potem kaj? pograšam jih, oziroma v vsakem letošnjem primeru: ga :|
no, pa saj vseeno.. glavno da grem lahko jutri valeto gledat z sošolko in sošolcem haha :p jaoo drugo leto bom mogla še s kom plesat, ker majo premalo punc v 8. razredu (ki grejo pač drugo leto v 9.) in smo se danes nekaj menli da bi mogla jaz plesat.. ><' 

nevem kaj še naj napišem haha xd
jao včeraj smo meli predajo kluča, za eno točko smo zgubli -.- drugače pa so ble ful fajne naloge haha :p 

♥ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Sob Jun 15, 2013 8:47 pm

#bored #hastagi #so #pune #kul #lol
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Jun 16, 2013 5:41 pm

LOST WITHOUT YOU

Še en prevroč dan ._. majkemi, da nisem navajena da je čez dan 30 stopinj, pa čeprav sem že celi dan v sobi haha :p
danes je vsaj neki vredu dan, za razliko od včeraj, pa še sestrič (bratranec)  je k meni prišo in je blo pune kul, ja :Ddejansko sem opazla, da, mam pune kul bratrance hohoho :p

še 8 dni in bo konec šole o:  nevem kaj bom delala ta čas :/
prej sem misla da grem na morje 4.7 in zdaj kaj ... naj bi šla 18.7 ker so neke zamešali pa eh ._. in horoskop mi kaže da naj bi biu včeraj (pač ko sem to zvedla) srečen dan.. mhm ful ja -.-'

in dejansko že celi dan poslušam smayota, razen prej sem black sabbathe haha xd, nevem kaj mi je da ga spet poslušam.. vrjetno zato ker ma ono ful realne pesmi.. Thinking

okej nevem kaj še naj napišem xd razen tega da grem pll gledat, alpa neko animacijo od pllja naredit.. morem s eše odločit xd
no, have fun everyone Very Happy:*

♥️ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Tor Jun 18, 2013 3:28 pm

FREEDOM 

in.... uradno se je moje učenje za to šolsko leto končalo hohoho Very Happy  in dejansko sem ful srečna z ocenami ko sem jih letos dobla c: 

faq, zunaj je tako lepo, prevroče vreme jaz pa sem kot neka muha v sestrini sobi in se ne premaknem od računalnika.. morem si poiskat neki pametn hobi Smile ampak še to se mi neda.. jaz sem tak fejst len človek da večjega ni.. ><' sploh nevem kak sem domu iz šole prišla danes Surprised

dejansko pa bo čez 6 dni konec šole.. saj nevem al naj bom vesela al žalostna.. :s čeprav mam ful kul plane za poletje (njahh, čeprav grem komaj 18. na morje.. ampak boljše to kot pa nič c: ) bom ful pogrešale vse iz šole.. pa čeprav vem da se bom z nakaterimi vidla vsaki tedn, nebo več isto kot je blo v šoli ._. samo dobro no.. se bomo že potem vidli 2.9 z nekaterimi ko še bodo vedno na šoli Very Happy 

uu jutri pride novi del pll :$ že spet bom bedela do 2h ponoči haha :p upam da se bo splačalo, če nebom že prej zaspala Embarassed

♥️ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Tor Jun 18, 2013 3:30 pm

!!!!! 
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Čet Jun 20, 2013 5:31 pm

STAY

sonce- saj za par dn isi fajn, ampak cela dva tedna taknšo vreme? me hecate? -.- jaz se bom sparla in počuti mse kot da bi me nekdo peko na žaru ><'

faq, čez 5 dni je konec šole :oin ravno zdaj ko najbolj uživamo.. jaz bi še mela skos takšen pouk kot ga mamo zdaj - se menimo skos, pihamo z pahljačami kao, gledmao filme, igramo bingo, smo v račuanlniški,ipd.. :Dtaki pouk je ful kul, ampak nee zdaj ravno more biti konec ._. čeprav je vrjetno ravno zaraj itega tak, ker je konec in se nobnemu več nič neda samo dobro no.. :p whatever vglavnem..

prosim, naj bo dež -.- jaz nemroem več tak živet.. če je vuni 38°c .. jaz nebom preživela ><

♥ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pet Jun 21, 2013 2:50 pm

BANGARANG

hohohoho, za mano je ziher en izmed najboljših dni v šoli.. :+D celi dan smo meli 'pouk' z 8. razredom, in sploh nevem zakaj :oampak mi je vseeno, ker je blo supermegafantastično Winkše vroče nam ni bilo nekam ful, ker smo meli dejansko klimo.. naša razredničarka je dejansk otak fajn, da nam je iz zbornice prinesla ventilator ko smo film gledli haha :Pin še v trgovino smo lahko šli po sladoled + vodne balone, in smo se ziher kakšno uro obmetavali z vodnima baloni, in še zdaj mam mokre lase Waiting

dejansko se vidimo še samo en dan, in potem niiiiiič za 2 meseca ><' čeprav vrjetno se bomo kje vidli, ampak ne tako pogosto kot smo se zdaj, 5x na tedn v šoli. no z nekaterim ise bom vidla na morju Very Happyčez 27 dni -.-
ful jih bom pogrešala :'o oz. bolj naše norije ki smo jih izvajali med odmorami, samo vem da bomo drugo leto vrjetno še hujši.. Smile

♥️ TY SARA!

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Sob Jun 22, 2013 8:23 pm

dejansko ful mene opiše ja..
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down