KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

dollface
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 13
Online od : 09/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Pon Jun 10, 2013 6:02 pm

Da se na hitro predstavim. Ime mi je Tanja. Stara sem 15 let in letos končujem osnovno šolo. Ne spoznam se kej preveč na forume. Prosti čas preživljam z prjatli, za računalnikom, za dobrimi knjigami in ob poslušanju fanj muzike. Moja najljubša pisatelca je Sophie Kinsella, najrajši berem ljubezenske romane in pa zgodbe ki govorijo o problemih najstnikov. Moje najljubše serije so Gossip Girl, The Carrie diaries, Oh ta sedemdeseta. Na televizji pa spremljam tud ameriški top model in na kraju zločina. Na mojem telefonu se najdejo številne pesmi, različnih zvrsti. Poslušam use od pop do rap. Moji najljubši izvajalci pa so Lady Gaga, Lana del Rey, Justin Bieber, Keane, Rihanna, The beatles. Obožujem kavo, sladoled in palačinke z nutello in kitajsko hrano ♥. Imam več najljubših filmov. Ne maram grozljivk in obožujem komedije, še posebej romantične. Torej moji najljubši filmi so Hangover usi deli, Letters to Juliet, Ted, 10 Things I Hate About You, Pirati s karibov, Safe haven, The notebook, Last song.. In še za konec naj povem da je forumček zlo lepo urejen:)
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Pon Jun 10, 2013 6:25 pm

Welcome. Love Struck

Glede na to, da praviš da se ne spoznaš ker preveč na forume, če ti kaj ne bo jasno glede foruma, ali boš potrebovala pomoč me lahko vedno klikneš na zasebca ali vprašaš v podforumu za pomoč. Love Struck

Sva že dve, ki ne marava grozljivk, in imava rajši komedije ali romantične. Love Struck Grozljivke so preveč scary. Worried

Pa tenks za pohvale za forumček, in upam da se boš mela dobr tu z nami. Love Struck

Pon Jun 10, 2013 7:12 pm

Hvala in ja grozljvke so prevec strasne hehe.Sigurno se bom mela fajn:)*
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Pon Jun 10, 2013 7:30 pm

dobrodošla! :Đ ful ušečen opisek, mava par skupnih stvari. drgač pa lpo se imej na forumu, kej napiš Love Struck

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Pon Jun 10, 2013 7:57 pm

Hvala in se bom potrudla pisat vlik Smile*
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Online od : 06/06/2013
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Pon Jun 10, 2013 9:57 pm

Welcome! ♥
& uživej na forumu(:
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Starost : 21
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Pon Jun 10, 2013 11:12 pm

čeprav sem js tut bolj nova ampak useeno dobrodošla na forumu! glede na to da še nimaš preveč izkušenj uam da se boš znašla ;P
da pokomentiram tvoj opis, kitajska hranaa njaaama, palačinke z nutelo itak neki najbol dobrega pa kalorijska bomba;P, Lana del Ray, the Beatles klasika Love Struck
The Notebook, Last song..top
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Tor Jun 11, 2013 7:23 pm

Hvala tudi vama:)* usi ste tok super:D
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

dollface