KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

converse
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Poglej uporabnikov profil

Tor Jun 11, 2013 2:20 pm

converse

copati, ki so bolj znani pod imenom all star. kako pa se tebi zdijo?
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Tor Jun 11, 2013 2:32 pm

jajajajaja, allstarke! <3 mah love. pač res ful kvalitetni, udobni, uporabni čevli. jih mam kr dost doma, k jih tud mt učasih zase kup in ja haha. mam visoke & nizke bele, ene k so čist črne, modre, zeleno-turkizne pa še ene črne pa so neki počečkane gor z živimi barvami. pač res toptop čeuli Love Struck

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Tor Jun 11, 2013 2:35 pm

idk, meni so bli včasih to top šuhi *-* vedno sem jih htela met in sem jih tudi mela in to res pouno, od črnih pa do pink. zdaj pa mi niso nevem kak super šuhi. ajd bele all starke bi že mela, pa mogoče nizke črne, kakšnih drugih pa ne.
pa če si kje vuni npr. na ptuju,v mariboru, v celju,itd. vidiš pouno teh all stark in mi je že malo brezveze ker ma vsak 2. tote copate :s xd
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Tor Jun 11, 2013 2:37 pm

imam doma dva para, rdeče in bele originalne. mela sm še ene na ameriško zastavo samo so ble use popisane z alkoholcom
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Starost : 21
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Sre Jun 12, 2013 10:15 am

ooo, allstarkice me pa že spremljajo od malega ;p trenutno mam ene nizke bele, ki se zdej nosijo si grem pa še nabavit visoke bele, kr tele nizke so se mi že kr zrable čeprav so stare tk kako leto pa jih večinoma sam spomladi nosim, pa jeseni Smile mela sem še ene črne pa bele z črnimi pikicami, sma tiste bele mam zdej za doma ko so že res zrabljene Very Happy mislim top čevlji so vedno bli pa bojo ostali.
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013

Sre Jun 12, 2013 3:21 pm

ah šuhi mojega življenja Very Happy i'm in love resno Love Struck mam ene visoke rdeče, ampak si morm zdej nove kupit, ker so se mi že čist strgali zadi in zgleda ful čudno, sam jih še vseen nosim xd si bom pa verjetno kupla enake rdeče, misla sem bele sam js vse bele/svetle šuhe prehit umažem in tko ><' tak da rdeče it is :'3 pa ja i prefer original converse<3

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Online od : 06/06/2013
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Sre Jun 12, 2013 3:37 pm

iii, all starke<3 men so zakon:D
sam doma mam sam en par (pa še to fejk hahaha) Sad zj si mam namen it kupt črne Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292

Sre Jun 12, 2013 7:35 pm

mam dva para, sam mi je en že premejhn tkoda oh well..
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Ned Jun 16, 2013 10:50 pm

mam 3 pare s tem, da mi je en par že premajhen -.-''
pač premajhne all starke so ble narejene tko... kak naj rečem... na ''dve plasti'', zgoraj so ble pač navadne črne, če si jih pa zavihou so ble pa spodi neke pink svetleče barve... v glavnem kulske Razz

zdej mam pa ene temno - živo modre, z sošolcem mava enake xP pa ene sive z vijoličnih rožah kao tko narisanih al kak nej rečem... pa velik bol modre nosim, nwm zakaj... mogoč zaradi tega ker mi sive ''pokajo'' al kak naj rečem. dejansko ko stopim na levo nogo mi tak nekak začnejo pokat, pa so iste št. kot modre, tak da nwm kje je problem. so mi pa dejansko tut modre od začetka pokale, tko da sm šla zamenjat in mi zdj ne več, sive mi pa v trgovini niso in so pol doma začele -.-''

drugač pa res TOP šuhi, samo pozimi jih ne nosim ko je sneg, drugač pa v vseh vremenskih razmerah :DD

Število prispevkov : 380
Starost : 18

Pon Jun 17, 2013 1:18 pm

imam, imam :3 ene bele z vijolično - rozastimi metuljčki, pol so ene črne z tistim A v krogcu, like this (A).
pač da imate predstavo :p sicer pa so teniske kot teniske, kaj je že tako posebnega na njih? lol, tisti znakec xd sicer pa jih več ne potrebujem, ker so enaki kot ostali čevlji, niso pa pač primerni za vremenske razmere (vse).
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 58
Kraj : MB
Obsession : tvd

Sre Jul 03, 2013 10:49 pm

uu top šuhi res. dvojne mam, visoke sive pa nizke modre Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys