KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

Writing competition no. 1
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 13, 2013 3:12 pm

Hejhoj! 
Pred vami je prvo tekmovanje v kreativnem pisanju. Pomembno je, da upoštevate pravila, ter da v vaš spis res dodate del sebe. - Če boste to upoštevali, mislim, da se nimate ničesar bati. Laughing

| Prijavljate se kar v to temo. Prijava je povsem enostavna, v bistvu mi je dovolj, če napišete le vaš nick. |
| Tekmovanja ne bo, če se ne prijavi več kot 5 oseb! Vsekakor pa, več kot vas je, bolj zabavno bo vse skupaj. |
| Po zaključku prijav, se ne more nobeden več prijaviti. Prijave bodo odprte dovolj časa, da se lahko prav vsak vpiše. |
| Naloge bom vam delila jaz, prav tako bom vam povedala do kdaj morate nalogo oddati, temo in vse ostalo. |
| Teme bodo različne - vse od pesmi, pravljic, prostih spisov... Če vam katera tema ne ustreza, se boste žal pač morali prilagoditi. Na ZS pa vsekakor sprejemam kakršne koli ideje o temah! |
| STROGO PREPOVEDANO JE KOPIRANJE ČESAR KOLI IZ INTERNETA! Če izvem, da ste kopirali iz interneta, ste izključeni iz tekmovanja, dvomim pa da vam bo to kakorkoli tudi koristilo pri vašem "ugledu" na forumu. Prav tako je prepovedano prevajanje iz angleščine v slovenščino - torej, da najdete na internetu angleški spis in ga prevedete v slovenščino. Če kdorkoli izsledi, da je kateri tekmovalec kaj kopiral, naj mi to sporoči na ZS in dobil bo tudi kakšno plus točko. To ni toženje, temveč fair play! | 
| Nikoli vas ne bom omejevala v besedah, kiticah, količini nasploh. Menim, da je pomembna kvaliteta in ne kvantiteta. Torej, ni nujno, da bo mi vedno najbolj všeč najdaljši spis, pesem.. |
| Za napisan spis dobite 2 točki. Spis (le eden!), ki mi bo še posebej všeč, dobi še +1 točko. Torej, v glavnem, splača se v tekmovanju vstrajat in redno opravljati naloge. |
| Glede spisa samega, mi je vseeno kako ga uredite. Prosila bi vas samo, da ne dajete spisov v neke kode, ampak pač normalno prilepite v post. Prav tako, se poved more začeti z veliko začetnico in končati z ločilom! |
| Kakšna koli vprašanja, pišite na ZS. |
| In še najpomembnejše pravilo: UŽIVAJTE. Mislim, da se boste na to tekmovanje prijavili sami takšni, ki radi pišete, torej v pisanju zares uživajte, se sprostite, ter v spise vključite čustva, sebe... |

Torej to bi bilo to. V ta post, bom pa tudi pisala točke, ter prijavljene osebe.

PRIJAVE SE ZAČNEJO ZDAJ! 

PRIJAVLJENI: 
 | fanatic :* | točke
 | whocares! | točke
 | nick | točke
 | nick | točke
 | nick | točke

Nazadnje urejal/a |3londie Ned Jun 23, 2013 2:50 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Online od : 04/06/2013
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Čet Jun 13, 2013 3:30 pm

fanatic :*
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Sob Jun 22, 2013 11:29 am

C'MOON PEOPLE, DAJTE SE PRIJAVIT! Laughing
počitnice so. it's not like you have something better to do haha.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Sob Jun 22, 2013 8:19 pm

whocares!
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Writing competition no. 1