KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

hakuna matata - it means no worries!
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 17

Poglej uporabnikov profil

Tor Jun 04, 2013 10:09 pm

First topic message reminder :

welcome on board, pirates! :3

Nazadnje urejal/a KAROU† Čet Jun 06, 2013 11:12 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Sob Jun 15, 2013 12:21 pm

aa. Very Happy
dejansko maš prau ja.. c:

in, kak ste kaj danes? :Đ
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Sob Jun 15, 2013 2:40 pm

da še malo na prejšnjo debato odpišem: jaz sem tudi osmi razred in smo letos meli kljjuuč. tekmovali smo 8.a. & 8.b. razred. naloge so bile kr nekaj, sem se drugače ful veselila, ampak je blo res brez veze. smo mogli balon z britvico brit, sklece delat, neke lončeke prelagat, iz enega lončkeka v drugega vodo prenest s čopičom... skratka, kr nekaj. b razred nas je premaagal, ampak ni bllo fer - pa ne govorim zaradi tega ker ne bi znala prenest poraza. še ravnateljica sama je rekla, da so deveti vse to malo si zmišljevala pravila sproti in tako. ampak dobro.Smile
drugače pa se vam trenutno javljam iz tabora za nadarjene. smo na pohorju, vreme je super, edino dosti hodimo. zdaj je prvič da mam tolko fraj da se lahko javim, drugače nisem nič mogla. je pa super da je wi-fi. no, vsaj to. dans mamo neki disko al nekaj, že kar vidim da bo brezveze, če prav ful rada plešem in vse. 
pa ostali?Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Sob Jun 15, 2013 2:50 pm

NIKA jz sm bla tud u pohorju lih učer smo pršl nazaj domou. čakčaaak kaj če smo bli u istem hotelu al koči k smo mi tud en blesav disko mel haha. pa jaaa na pohorju je skos sam za hodtttt -.-

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Sob Jun 15, 2013 2:53 pm

hahahha kje ste bli vi? mi smo na slivniškem pohorju, koča *pozabla sem kak se reče* hahaha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Sob Jun 15, 2013 2:56 pm

aja ne mi smo bli na mariborskem pohorju. sm misnla da ste bli tm haha ampak dobr xd

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292

Ned Jun 16, 2013 11:57 am

opis teme je napačen: the greatest people in here, ne the most greatest people in here
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Jun 16, 2013 8:37 pm

lara, saj v bistvu je to vse pohorje, sam pač različni konci pohorja. drugače ste tud bli v cšod?
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Jun 16, 2013 9:09 pm

aja ma jz sm munjena haha ne mi smo zaceli na tm vzpenjaci pol smo pa sli prot rogli.

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Jun 16, 2013 9:16 pm

ajaaa kul, jaz sem se smučala tam vse pozimi sk00s, takda točno vem kaj misliš Razz

pa da ne boma samo midve tega chata zasmetile hahaha, a gleda kdo talente? za koga kaj navijate?
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Jun 16, 2013 11:58 pm

|3LONDIE, moj razred je tudi dobil ključ Cool
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pon Jun 17, 2013 3:11 pm

in pol kr alja zmaga o: ne sj ji prvoščm ampak sm navijala za kaos! un črnc! ehmahgerd *w*

drgač pa ja naša skupina kr laufa. najbl smo aktivni hihi :')

Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Pon Jun 17, 2013 3:14 pm

mahh, meni alja sploh ni bla vreji.. :s blaž alpa žiga (avbreht) bi mogo zmagat Smile pa kaos tuji niso bli slabi :Đ
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pon Jun 17, 2013 4:00 pm

KAROU† je napisal/a:
|3LONDIE, moj razred je tudi dobil ključ Cool
čestitke Party

alja pa je pač bla dobra. meni je bla ona in kaos najboljši, mi je bilo vbistvu vseeno kdo od teh dveh zmaga.
žiga (avbreht) mi preveč samovšečno deluje, če prav čisto razumem zakaj polovica slovenije pali na njega, ker ma res taki mačo stil, na kerega s(m)o ženske nore. Razz
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pon Jun 17, 2013 9:10 pm

sam men alja nima posebnega glasu ö ne vem, kr neki mi je. živi pa od mene enih 20 minut proč hihi Smile
koroška rules! :Đ
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Sre Jun 26, 2013 2:15 pm

mal pogrešam več dogajanja v vaših podforumih tut iz vaše strani, mal vaša skupinca bolj ko ne počiva se mi zdi, vsaj večina... Very Happy bi mogli bit vaši podforumi skos aktivni pa nič kaj niso zadne dni, pa ste same odprle tiste teme ki ste jih hotle. ravn v tem je poanta foruma da vsaka skupina odpre tisto kar jo zanima mogoče pa da so ravn zarad tega pol ti podforumi aktivn vsaj od skupine verjetn najbolj, od članov pa tut. pa rpg stoji, bo treba mal oživet vse skupi girls. Love Struck

Sre Jun 26, 2013 2:28 pm

ravno delam na rpgju :3
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Sre Jun 26, 2013 2:34 pm

oki, super pol. Embarassed saj vas nočem preganjat al pa karkol sam ja, saj vete da ni fajn če je kak podforum še neaktivn pa to, pa če tut ostali mal bolj počivajo. podforumi so vaši, in v prvi vrsti morate bit ve aktivne tam notr, pol bojo pa ostali tut. Love Struck

Sre Jun 26, 2013 2:35 pm

mhm Smile čisto razumem zakaj niso aktivni toliko - morje ali pa obstajajo še novi forumi (ker je zdaj ta največja sezona xd)
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Sre Jun 26, 2013 2:39 pm

saj vem, da so novi forumi sm saj tam ni nič drugač kot tle, kot vidim majo iste podforume in nič kaj novga, sicer pa še vedn se lahk kaj doda in ustvar nova skupina pa si jo lahk nared kdo tako kot želi. Embarassed je pa verjetn tut kaj morje krivo al pa ko je toplo zuni je vsak rajš zuni in ne za računalnikom.

Sre Jun 26, 2013 2:50 pm

se mi zdi, da so raje za računalnikom :p bom poiskala forume za oglaševanje, ker je škoda, da bi propadli :c
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Sre Jun 26, 2013 2:56 pm

hvala. ne bomo, če bomo vztrajni in se ne bomo predal. Love Struck sicer pa ustvarjam novo skupinco počas, pa bom probala čimveč novga in zanimivga dat kar še ni, pa jasno da bo zanimiv tut men. Razz pol pa upa mda se še kdo pridruž skupinci.

Sre Jun 26, 2013 2:59 pm

imam opise za podforume pri rpgju:

role play game: naša skupina je združila moči in vas popeljala na sončne havaje. pozabavajmo se z izmišljenimi liki, ki imajo podobe slavnih osebnosti in veselo pišimo kratke prispevke.

sign in: preden začnete pisati po rpg predelu in iskati povezave, se morate opisati. izmislite si ime in priimek, lahko tudi srednje ime lika in mu dajte podobo slavne osebnosti. odprite novo temo z opisom lika, tam vas moderatorke naše skupine sprejmemo, kasneje pa lahko začnete s pisanjem.

world: sedaj, ko ste sprejeti in imate dogovorjene povezavice, lahko začnete pisati v rpg predel. uživajte na havajih in si privoščite veliko lepega!

plot pages: za iskanje povezav ti priporočamo ta podforum, kjer odprete svojo temo s poljubnim naslovom, v njej pa na kratko opišete svoj lik - tako si boste našli sopisce. priporočamo!

bo v redu? Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Sob Sep 14, 2013 12:03 am

katere podforume bomo zdaj imeli? :-)
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Sob Sep 14, 2013 8:31 am

najboljš da še mal počakamo s temi podforumi, najprej rabmo skupine, vsaj eni dve skupini se še morta ustvart in pol bo po moje najboljš, da bo vsaka skupina najprej povedla po en podforum, pa pol tko dalje, da bo imela vsaka skupina iste možnosti. lahk se pa okvirno zmente katere podforume bi želele in pol ko boste na vrsti da poveste kater podforum bi hotle enega od teh povete če še ne bo zaseden in pol naprej enako.

♥ pink monkeys

Sob Sep 14, 2013 9:42 am

aha ok Smile
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

hakuna matata - it means no worries!

Stran 7 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next