KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

hakuna matata - it means no worries!
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Poglej uporabnikov profil

Tor Jun 04, 2013 10:09 pm

First topic message reminder :

welcome on board, pirates! :3

Nazadnje urejal/a KAROU† Čet Jun 06, 2013 11:12 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

♥ hakuna matata

Ned Sep 15, 2013 1:27 pm

ok, torej.. zdej me samo zanima, a bomo lahko imeli podforume iste, al bomo morali katere odstraniti itd.? Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Sep 15, 2013 1:35 pm

ok, zdaj nas je v skupini lep kup.
jaz sem razmišljala da bi imeli o živalih, naravi, knjigah, filmih (+serije), gledališče. pač to bi bilo to.
najstnike pa lahko ima katera druga skupina. Smile

prav tako se opravičujem za zaporednega. hm, sannaya, je možno da dobimo potem (ko se bodo odpirali podforumi) dobi naša skupinica skrit podforum, torej samo za nas, pa viden bi bil tudi tebi. pa bi tam imeli chat itd. Smile

+stopnjo bi lahko imeli. bi lahko povedala mere itd, pa jo lahko tudi jaz izdelam. :3

Nazadnje urejal/a KAROU† Ned Sep 15, 2013 2:19 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292
Online od : 06/06/2013

Ned Sep 15, 2013 1:39 pm

brez zamere ko se kar takole vdiram v vaš klepet ampak se mi zdi da ste spet zavzeli preveč podforumov. mislim, da se tudi sannaya ne bi strinjala, ker so potem vedno pritožbe od strani ostalih članov. sicer pa če boste že imeli vse te podforume in bodo še skriti bodo člani v ostalih skupinah verjetno bili manj aktivni. podforumi naj bi bili odprti za vse.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Sep 15, 2013 1:48 pm

zakaj preveč? ok, imeli bi te stvari povezane s tvjem in narava(+živali). to je pa tudi vse.
v primerjavi s tem da smo prej imeli še glasbo, rpg, forume, kode, najstniške težave, ljubezen pa te fore. torej bi imeli zdaj samo tri podforume. in to je tebi veliko? meni se ne zdi.
lahko pa damo tudi filme pa to proč, pa bomo imeli samo gledališče, živali in naravo.

skrit bi bil samo podforum za našo skupino, kjer bi imeli chat. izgleda da si to precej narobe razumela.

in to je sannaya napisala, ko je ena članica za prejšnjič napisala da smo zavzeli preveč tem:
sannaya je napisal/a:
res je ja, sam saj se da še kaj najt, sam mal je treba razmislit pa se kaj novga spomnit, al pa vsaj da se neki na drugačen način spelje kot ma recimo prva skupina al pa katera druga.
in glede na to, da si se prejšnjič, ko si bila del naše skupine strinjala da smo imeli toliko podforumov, se mi to zdi malo čudno, da zdaj to pišeš. c: no offence.
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Ned Sep 15, 2013 1:50 pm

? to pravim, ker smo začeli od začetka in bi se bilo lepo prilagoditi tudi drugim. sicer se pa ne spomnim da bi sploh podala besedo pri tem pred prenovo.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Sep 15, 2013 1:51 pm

saj smo se prilagodili. kot vidiš, več ne bi imeli toliko podforumov. še 1x preberi zgornji post, lahko ga pa tudi citiram. lepo ti piše da bi imeli samo tri ali štiri podforume, nič več.
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Ned Sep 15, 2013 1:54 pm

whatever, nočem se kregat. zavzeli boste najbolj privlačne teme, to je moja točka. zdj pa je pogovor končan, ker se zgleda ne da lepo zment.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Sep 15, 2013 1:59 pm

ni bilo mišljeno, da bi se kregali. razen če hočeš, da bost opremim s smeški in se ti bo zdel bolj prijazen, kako se naj pač izrazim. kakorkoli že, sej zdej to sama govorim, maeby. in whocares! ni na forumu, tako da ni odvisno samo od mene kaj bomo imeli. ni rečeno, kaj bomo imeli. sploh pa je brez veze, da bi se o takšnih stvareh prerekali. Rolling On The Floor 
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

hakuna matata - it means no worries!

Stran 8 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8