KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

KAROU†
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 05, 2013 2:28 pm

i'm urška.
torej, seprembra bom stara 14. sem pravi obsedenec nad mačkami, belive me or not. doma imam 4, 3 so mi že umrle, imam pa še 10 potepuških, ki jih pač hranimo, jaz pa jih lovim, da jih peljemo na kastracije in sterelizacije. *yaaay* sem nenavadna najstnica, če se tako izrazim. proti mojim sošolcem se 97% razlikujem. cele dneve prebedim ob računalniku, včasih tudi čez noč. na facebook hodim poredko, v bistvu ne grem gor nikoli. moji sošolci, pa so cel dan gor. knjige obožujem - well, dolgo nisem zasledila osebe v razredu, ki bi to počela rada. potem, jaz artam, nihče ne ve, kaj to sploh je. sem na forumih, za njih je to beda, potrata časa, dolgčas. rada imam naravo, nočem onesnaževati okolja - še ena posebnost pri meni. moja soba ni nikoli popolnoma pospravljena. vedno se kje kaj najde, so.. :Đ obožujem kombiniranje oblačil, nakupovanje česarkoli, branje, filme, serije, glasbo. sem obsedena nad serijama once upon a time in the big bang theory, ter serijo knjig harry potter in hči dima in kosti. od nekdaj so moji vzorniki: emma watson, johnny depp, chace crawford, barbara palvin, alan rickman, john lennon, annasophia robb, claire holt. osebe so res krasne, so just shut up :Đ ko odrastem, hočem imeti / postati {my dreams}: imeti svojo trgovino z ličili in oblačili, biti arheologinja, geografinja, zgodovinarka, psihologinja, astronavtka, igralka, komedijantka, tv voditeljica. nora sem, vem. ampak resno, vse to si želim postati. sicer se mi vse ne more uresničiti, vendar malo sanjarim, kako bi vse skupaj izgledalo :Đ kaj naj vam še povem? mogoče to, da obožujem vesolje, se zelo ukvarjam s teorijami v prostem času. zelo rada gledam ng channel, kjer so oddaje o vesolju, zgodovini, geografiji. potem imam rada animal planet, kjer gledam moje podobe iz živalskega sveta. *you know - i'm a cat, giraffe, crocodile, monkey, mouse etc. LOL me* na rpg forumih sem zelo rada neka slaba oseba, saj se v takšne karatkerje zelo rada vživim. moja družina je zelo velika. imam več, kot 20 tet in stricev, okoli 30 bratrancev in sestričen, sestro evo, dedkov več nimam. potem sta tukaj še dve babici, mami, oči {imel je prometno nesrečo :$ ampak ne bom raje kaj o tem govorila}. potem.. obožujem pisanje domišljijskih, duhovitih spisov. bojim se klovnov, lahko rečemo, da imam klavstrofobijo. bojim se čebel, os, črmljev. bojim se teme. bojim se 'samote', saj me spreletava srh ob tem. celoten čas - skoraj - se smejim. v šoli pri pouku se celoten čas smejim, večkrat ne morem nehati in grem na stranišče zaradi tega *omfg*. prebrala sem vse knjige iz knjižnice - katero naj zdaj berem?! obožujem izpolnjevanje random anket, potem zelo rada preživljam čas z družino. sploh ne grem rada ven, s prijatelji, saj sem večino časa doma. nimam prijetnega občutka, ko sem zunaj - počutim se ogroženo *:'c* imam rjave lase, čokoladne oči. na šoli sem solistka, ta pot me zanima za naprej, sam nevem, no.. potem veljam za nekega komedijanta, ob tem iščem pozornost drugih. trenutno vadim risanje, saj bi rada svoj čas porabila še za kaj drugega, kot samo računalnik. in risanje je ena izmed stvari, ki me veselijo. okej, upam, da sem se dovolj razpisala. vprašanja na plan Smile
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 18
Online od : 16/06/2013

Pon Jun 17, 2013 5:01 pm

URŠKA! damn, počasna sm s temle dojemanjem da si resnično na vsakem forumu, honey ;3
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Pon Jun 17, 2013 8:36 pm

godness, i'm everywhere *w*  in zadnje čase dojemam, da se na vsakem forumu vidima :33
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 18
Online od : 16/06/2013

Pet Jun 21, 2013 11:47 am

hahaha, yes, yes indeed ;3 nimam čisto nič proti temu, hihi
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 95
Online od : 12/06/2013

Pet Jun 21, 2013 5:10 pm

mi je beka dosti pravla o tebi, super osebca mi deluješ res ;)upam da se kdaj mogoče še v živo spoznava ;)drugače sem pa jaz tudi velika ljubiteljica muck Love Struck❌x
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

KAROU†

Stran 1 od 1