KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

whocares!
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 05, 2013 3:42 pm

i just ran out of band aids
don't even know where to start Cause you can bandage the damage

No mogoče oz. vrjetno me kdo pozna tukaj :Wink: ps. neznam se opisovat tak da ja haha xd + pisat tudi neznam in se opravičujem za vse napaki :|
8. janaurja sem bila končno stara 13 let. Pojma nimam zakaj sem se tega veselila :p No po mojih letih lahko vidite da še odim v osnovno šolo v nekih brezveznih rovtah pri ptuju. upam da se bom kdaj odselila. Najrajši bi šla v avstralijo, veliko britanijo ali pa na nizozemsko. V sloveniji nekak ne mislim ostat za vedno. Ki sem že ostala? Aja okej..
Sem pune zgovorna oseba in res skos neke bluzim, pa tudi če bluzim nekaj v 3 dni. Ja večina ljudi me pozna po bluzenju in mojih brezvezniuh forah , ki jih redki ljdje zastopijo, zato če boste razumeli moje fore: bravo Very Happy

Obožujem serije in filme. ampak samo komedije in grozljivke. Od serij pa najbolj obožujem the vampire diariesin pretty little liars shippam deleno in klaroline. Ter spoby in Ter haleb . Gledam pa še druge serije kot so: how i met your mother, once upon a time,..

Obožujem pa tudi glasbo. Ampak seveda ne vsega, še posebej ne novejše glasbe npr. nicki minaj,justin bieber, the wandet, 1 direction,ipd (brez zamere tistim ki jih poslušate  ) . . Bolj poslušal rock in vse njegove podzvrsti pa tudi heavy metal, včasih pa tudi indie in grunge, ter rap oz. hip-hop.. čeprav tudi včasih poslušam kakšen pop ali kaj podobnega.. Dejansko nimam nekakšne posebne zvrsti glasbe ki bi jo skso poslušala  uhmmm.. Okej priznam knedl sem.
Obožujem pa tudi tumblr in sem vsaki dan na njem. Včasih sem res rebloggala 100-200 slik zdaj pa ne več tolko razen ko se mi da .., fotografiranje, živali, nadnaravna bitja in moči, vesolje, naravo in druženje z mojimi norimi prijatelji.

Jao kaki johan sem jaz.. pozabla sem napisat kak mi je ime.. torej sem Anja, ampak večina ljudi me pozna po nick-u smoky Very Happy
Če me boste kje zapazli v mariboru, celju, ljubljani itd. me lahko prepoznate po: svetlo rjavih laseh ki skoraj vlečejo na blond in rjavih očeh. Čeprav mislim da ima veliko ljudi takšno kombinacijo las in oči.
No, nisem nek modni oboževalec zato nimam posebnega stila. Kar mi je všeč pač kupim  ne oblačim se v kakšne znamke ipd. čeprav priznam da nebi mela nič proti če bi se kakšen del oblačil z trgovine g. armani znašel pri meni :$
No, mislim da ste zvedeli marsikaj o meni. Če pa se želite zvedet kaj več, pa samo vprašajte Very Happy

blaine devon + ©
Nazaj na vrh Go down

whocares!

Stran 1 od 1