KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

mnenje o artu
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 17

Poglej uporabnikov profil

Pon Jun 17, 2013 9:20 pm

kaj nasploh meniš o artu? izpolni spodnjo kodo!

Koda:
[center][b]mnenje o artu:[/b]
[b]zakaj menim tako:[/b]
[b]sama artam:[/b] odgovorite z da ali ne
[b]drugo:[/b][/center]
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Pon Jun 17, 2013 10:08 pm

nism dala kode Razz
ampak ja artanje je res fajn zadeva. k ni sam uporabna za forume al kaj jz vem ampak tud tk pač znaš pol uporablat fotošop pa te programe. čeprou zdej je bedno k artanje ni več priljubljeno k itak usi že znamo in se spomnem ko je biu AD kk smo usi bli še neki začetniki pa smo delal ene gnile izdelke v pfsju oh those were the times Love Struck

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Starost : 17

Pon Jun 17, 2013 10:11 pm

mnenje o artu: i like it Love Struck
zakaj menim tako: pač fajn je, da znaš artat, ker se lahko s tem kratkočasiš + kaj lepega izdelaš.
sama artam: da
drugo: fajn je pač. sem se z leti dosti izboljšala *w*
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Pon Jun 17, 2013 10:25 pm

ah art:3 če gledam ta art kot so bannerji, iconce animacije...v tem itak uživam. pa artam že enih 6 let mislim da in ohwell se še spomnim mojih prvih 'packarij' v photofiltru al kaj je že tisto, pa sem bla ful ponosna na to čeprav je blo porazno ifyouaskme haha. xd Smile drugače pa art ni za mene sam to, ker se tut v šoli ukvarjam z oblikovanjem in designu in je res fajn znat delat v teh adobovih programih, čeprav jih nisem niti še v polovici vseh delala pa sem že dve leti na tej šoli xd ah z času bo ne Very Happy

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Tor Jun 18, 2013 2:24 pm

mnenje o artu:  great thing
zakaj menim tako: ne vem men je to ful fajn artat in to, sm čist ponosna da znam
sama artam: da
drugo:
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Tor Jun 25, 2013 7:46 pm

artanje je nasploh fajn ker lahk amazing zadevce skup spraviš iz enih navadnih slikc. je pa res da zdaj dost manj artam kot včasih sam mi je to še vedn zanimiv, le da ni več tolk časa pa tut nekak inspiracije, idej ne, včasih niti volje pa pol moj fotošopek bolj počiva. Very Happy edino kadar je treba kaj za kak forum naredit, al pa ko mi postane mal dolgčas pa se pojav želja po artanju ga odprem.

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

mnenje o artu

Stran 1 od 1