KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

sparrow takes flight
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 60
Online od : 05/06/2013
Starost : 22
Kraj : Broadway, NYC
Obsession : Johnny Depp, Sierra Boggess, theater

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 05, 2013 4:36 pm

hello. moje ime je eva. sem polnoletna najstnica z visoko zastavljenimi cilji. po horoskopu sem riba. moj cilj je postati gledališka igralka. sem izredno ambiciozna oseba , ki je dala v življenju ogromno skozi. premagala sem klinično depresijo, suicidalno motnjo, imam pa še obsesivno-kompulzivno motnjo. zelo sem obsedena z johnny-jem deppom, sierro boggess in gledališčem. sierra in johnny sta moja vzornika. sierra je moja inspiracija in upam, da bom nekega dne tako uspešna kot ona. sem pesimist, melanholik, samotar in umetniški tip dekleta moje starosti. v prostem času igram, plešem balet, pojem in berem. navdušujem se nad klasičnimi romani kot so npr. Nesrečniki, Fantom iz Opere ipd. Poslušam predvsem klasično glasbo in gledališke musicale, občasno pa prisluhnem tudi rocku. preveč sem na računalniku, kjer gledam gledališke predstave, filme, serije, poslušam glasbo in uporabljam tumblr. odločena sem uspeti v življenju in premagati vse ovire. leta 2012 sem igrala v pravem filmu. dobila sem vlogo, za katero sem se potegovala tudi na avdiciji. imam mlajšo sestro, s katero pa na žalost nimava najboljšega odnosa in sva si precej različni. moja najljubša žival je volk. zanima me zgodovina, predvsem kulturno področje. sem umetnica in se rada ukvarjam z vsem na tem področju. naslednje leto bom maturirala na gimnaziji. moj najljubši šolski predmet je angleščina. ta jezik obvladam in ga vsakodnevno uporabljam. občasno odprem photoshop in ustvarim kakšno malenkost. imam nizko samopodobo in že delam na tem. sem nezaupljiva in precej previdna. ker sem perfekcionist, zahtevam veliko od sebe, včasih še preveč. sem vedno nasmejana in razredni klovn. znam igrati klavir in nekaj jezikov; slovenščina, angleščina, nemščina, francoščina in kanček španščine. Pri najljubši barvi sem zmeraj v dilemi. sem pustolovskega duha. zelo me zanima gledališče. moj najljubši musical je Fantom iz Opere. Ne pijem alkohola, ne kadim in ne jemljem drog. Lenoba je moje drugo ime. Rada vlivam drugim upanje in pomagam ljudem, ki potrebujejo kakršnokoli pomoč. veliko ljudi me je že izdalo in zaradi tega ne zahajam rada v družbo. sem zelo strastna, zvesta oseba, ki sovraži govorice in opravljanje drugih ljudi. nisem proti homoseksualcem. ljubezen je ljubezen. moram priznati, da me privlačijo le starejši moški. fantje moje starosti se mi zdijo grozno nedorasli in neprimerni za zvezo. sem zelo izbirčen jedec, ki ne mara mesa. rada jem sadje in skrbim za potepuške, pa tudi seveda moje mačke. želim si psa, a ga na žalost ne morem imeti. kadar se opisujem, ne vem kaj vse naj omenim, saj se mi zdi, da nisem preveč zanimiva oseba. če te premaga radovednost, me vprašaj karkoli in rada ti bom odgovorila.

tumblr: boggesssierra.tumblr.com
You are enough. You are so enough. It's unbelievable how enough you are!
~ Sierra Boggess

sparrow takes flight

Stran 1 od 1