KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

yamimash♥

Število prispevkov : 10
Online od : 19/06/2013
Starost : 20
Kraj : over the rainbow :')
Obsession : ah the vampire diaries ofcourse! - klaroline,klatia in delena.

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 19, 2013 11:53 am

♥bazinga time! :'D

seveda bazinga time,kaj pa le druga. Moje ime je Rebeka na kratko me večinoma več ljudi kliče Beka ali pa Suki. Stara sem 15 let {juj julija bom 16 :3' for the love of god} ter prihajam iz Maribora in seveda sem štajerka {no shit sherlock} kaj pa pove že veliko stvari o meni. Vsak dan po šoli se rada družim v mestu z sošolci ter sošolkami. Zahajam tudi večkrat v kino saj živim 20 min {z vlakom} od srednje šole. Obožujem računalnik.. resnično sem si že dala besedo da bo to nekega dne moj mož :3' Sem prijazna,zaupljiva ter smešna oseba. se sprašujete zakaj smešna? moj smeh,ki je precej nenavaden spravi skoraj vsakega v smeh. je to dobra ali slaba lastnost? še sama nevem :'D. Že od nekdaj sem oboževala forume ter člane v njih,začela sem se prijavljati na njih pri 13tih letih. Na začetku sem se ukvarjala tudi z artanjem vendar sem kmalu obupala saj moji izdelki niso bili najbolj 'bleščeči'. Obožujem TVD {the vampire diaries} leta 2010 sem si kupila cel kup dvd-jev in en sam soundtrack cd- od te serije torej ja popolna obsedenka if you ask me. :'D prav tako pa tudi redno gledam the walking dead,the secret circle,glee in pa supernatural. Vedno kadar sem na računalniku potrebujem glasbo saj to je moje življenje in upam da se bom lahko ukvarjala z njo do konca. Ukvarjam se prav tako z petjem in igranjem klavirja-sintisajzerja. Najljubši igralec? še vprašate? d' Nathaniel Buzolic {he is soo freakin' adorable as Kol in TVD} of course! in najboljša igralka je seveda Nina Dobrev. Naslednji igralci/igralke ki jih obožujem: megan fox,candice accola,joseph morgan,crystal reed,taylor lautner,jennifer lawrence,josh hutcherson,kat graham,ian somerhalder *-* prav tako imam tudi psičko Nelly ki pa je črna pekinezerka. Hotela sem prav tako imeti husky-ja vendar v bloku ni dovolj prostora za dva psa. ali pač?. #anyway največja obsesija sedaj? -klatia. {torej klaus in tatia - originalna petrova } skydoesminecraft,markiplier,yamimash,official edge,pewdiepie. mislim seriously.. vsi tile youtuberji si zaslužijo veliko pohval vsaj iz moje strani imajo pa tudi dosti ljudi ki jih podpirajo po vsem svetu. Najbolj se pa bom osredotočila na #skydoesminecraft. Ko sem izvedela za minecraft me ni bilo dol iz računalnika. {im serious..} Poslušam skoraj vse zvrsti glasbe ampak večinoma: #eurovision songs of 2013 #adele #avril lavigne #techno music in house music #disco music ter vse koli remixe ki jih najdem ter seveda rock in pop zvrsti. Najboljša stvar o meni pa je.. da obožujem besedo bazinga,dobesedno nemorem brez nje,tako da vas nebo presenetilo če jo bom kdaj uporabila pri najbolj random trenutku {you don't know what bazinga means? watch this: http://www.youtube.com/watch?v=XfL4-C8OCys } any questions? you are free to ask :')

bazinga!

goodbye♥
MADE BY KAEDEN @ ATF.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Sre Jun 19, 2013 3:11 pm

beeeeka Love Struck urška tukaj :3 sem vesela, da si se pridružila forumu. sicer pa uživaj, se zabavaj and so on Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Sre Jun 19, 2013 7:23 pm

dobrodošla. Love Struck bom kratka ker me ni niti ne da pisat v taki vročini. Embarassed

fajn opisek, maš na vseh forumih ta nick al si drugje pod drugim nickom?

pa upam da se znajdeš na forumčku, da si našla kako se pride do drugih kategorij. Love Struck

Sre Jun 19, 2013 11:58 pm

KAROU† je napisal/a:
beeeeka Love Struck urška tukaj :3 sem vesela, da si se pridružila forumu. sicer pa uživaj, se zabavaj and so on Smile

awh urškaa! :'D & hvala *-*

sannaya. je napisal/a:
dobrodošla. :xbom kratka ker me ni niti ne da pisat v taki vročini. Embarassed

fajn opisek, maš na vseh forumih ta nick al si drugje pod drugim nickom?

pa upam da se znajdeš na forumčku, da si našla kako se pride do drugih kategorij. Love Struck

hehe, ja meni se tudi zdaj več neda pisat ker sem glihkar iz prakse prišla domov :')
hm, pravzaprav to je edini takšne vrste-kategorije forum na katerem sem. drugače pa sem redno gor na RPG forumih xD
sem pa tudi imela takšen nick na enem forumu ampak se več ne spomnim naslova foruma. :$ & hvala.
mhm, sem si že ogledala vse teme in so res prekrasne in forum je seveda amazing. #for the win :'D
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Čet Jun 20, 2013 2:48 pm

sama pa ravn na rpg forumih nism, so mi bliži te vrste forumi, in od nekje mi je bil tvoj nick znan sm nism vedla od kje. verjetn sem kdaj na kak rpg forum mal pogledla med čekiranjem novih forumov, pa mi je od tam znan nick. Embarassed
tenks. Razz sam še vse skupince se morjo zapount pol pa bo še boljš ko bo poln forum in se bo našlo dost zanimivga, za vsakega kaj.

Število prispevkov : 115
Online od : 09/06/2013
Starost : 21
Kraj : @ - velenje
Obsession : @ - vampirski dnevniki, igra prestolov, trilogija 50 odtenkov

Pet Jun 21, 2013 3:05 pm

dobrodoošlaa, kire male črke komi sm prebrala tvoj opisek :S :p
uživaj na forumu pa pridno sodeluj, aja TVD je zakon Love Struck
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 95
Online od : 12/06/2013

Pet Jun 21, 2013 5:08 pm

če mi ne bi povedala da si to ti beka, verjemi da bi te prepoznala ;)BAZINGA!!! Rolling On The FloorRolling On The Floor welcome sweetheart :*
Nazaj na vrh Go down

Ned Jun 23, 2013 6:42 pm

sannaya. je napisal/a:
sama pa ravn na rpg forumih nism, so mi bliži te vrste forumi, in od nekje mi je bil tvoj nick znan sm nism vedla od kje. verjetn sem kdaj na kak rpg forum mal pogledla med čekiranjem novih forumov, pa mi je od tam znan nick. Embarassed
tenks. :Psam še vse skupince se morjo zapount pol pa bo še boljš ko bo poln forum in se bo našlo dost zanimivga, za vsakega kaj.
hehe, ja meni je ta forum res ušeč tako da nič slabih mnenj nimam :'3 drugače pa glede mojega nicka, ja mislim da sem bila na swaggie ali karkoli je že bilo :'D pa tudi na art design ko je še bil samo zdaj ga ni več dolgo : /

lussionmiss je napisal/a:
dobrodoošlaa, kire male črke komi sm prebrala tvoj opisek :S :p
uživaj na forumu pa pridno sodeluj, aja TVD je zakon Love Struck
calling myself *guilty xD* ja glede opiska še moram popraviti stvari pri kodi :')
@misha je napisal/a:
če mi ne bi povedala da si to ti beka, verjemi da bi te prepoznala ;)BAZINGA!!! Rolling On The Floor:=)): :welcome sweetheart :*

awwwh*-* glej glej kdo se je prikazal. ^^
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

yamimash♥

Stran 1 od 1