KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

@misha

Število prispevkov : 95
Online od : 12/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Pet Jun 21, 2013 5:21 pm

• okay, rečte kaj hočete ampak ta dva zgoraj na animacijah sta prava pikca;) drugače pa naj se vam čisto na kratko predstavim: ime mi je Stela, prihajam iz okolice Maribora. obožujem serije kot so the vampire diaries, body of proof, zadnje čase pa sem zaradi najboljše prijateljice postala še obsedena s supernatura. sem odvisna od sladoleda (jem ga tudi če je zunaj -20 hhahaha). moji najljubši barvi sta oranžna in modra. imam starejšo sestro in luškane dolgodlakega morskega prašička (pravi srček je). ne vem več kaj bi napisala hahah XD no to je to v glavnem, če imate kakšno vprašanje z veseljem odgovorim, čeprav rajši sprašujem kot odgovarjam. xoxo me :3
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292
Online od : 06/06/2013

Sob Jun 22, 2013 9:21 am

doborodošla! že od nekdaj občudujem tvoj podpisek hehe. lep opis, se mi zdiš kot pozitivna osebica Smile
Nazaj na vrh Go down

Sob Jun 22, 2013 3:00 pm

hvalaaa Love Struck
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Sob Jun 22, 2013 9:30 pm

sva že dve odvisnici od sladoleda Very Happy ga menda doma edina jem tut pozim čeprav takrat ne tolk pogost ampak vseen paše tut pozimi kdaj pa kdaj mal, pa tudi če me še ne vem kolk zebe. Rolling On The Floor

dobrodošla! Love Struck uživaj na forumčku.

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 17

Ned Jun 23, 2013 12:17 am

well stela, midve se pa poznava (malo) preko rebeke Smile
sicer pa dobrodošla, vidim da že uživaš in si super osebica, torej ostani takšna :3
Nazaj na vrh Go down

Ned Jun 23, 2013 12:13 pm

sannaya.
heheh we are ice-cream freaks XD drugače pa imaš najljubši okus? Wink& hvala, že uživam na forumčku ker je super.

KAROU†
jap, rebeka mi je veliko govorila o tebi Love Struck& hvala, tudi ti se mi zdiš super oseba čeprav se še ne poznava osebno, ampak mogoče se pa še bova :p

Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Ned Jun 23, 2013 12:58 pm

trenutn sm nora najbolj na kakšno stračetelo al pa chocokoko al neki tazga je, pač kokos, pa čokolada in je njami sam ga še letos nism jedla ker ga nimajo ravn povsod, stračetelo pa že. Very Happy super

Ned Jun 23, 2013 1:00 pm

sannaya. je napisal/a:
trenutn sm nora najbolj na kakšno stračetelo al pa chocokoko al neki tazga je, pač kokos, pa čokolada in je njami sam ga še letos nism jedla ker ga nimajo ravn povsod, stračetelo pa že. :Dsuper
yummmi :droo:zdaj s emi je pa sladoled zluštal!! heheh drugače pa imam tudi jaz rada bolj take čokoladne okuse, zelo rada imam kinder sladoled. sem pa tudi zelo nora na sadne okuse-glede sladoleda nisem izbirčna hahhaha:=)): :
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Ned Jun 23, 2013 1:15 pm

o js bi ga tut :Dsadne mam tut rada sam kakšne limone ne ravn najbolj. :=)): :sicer pa paše vse kar pride glavn da je sladoled. Very Happy

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

@misha

Stran 1 od 1