KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

reckless

Število prispevkov : 53
Online od : 05/06/2013
Starost : 19
Obsession : baNDS, definitely bands.

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 05, 2013 6:30 pm

reckless

get to know me
so shall we? ime mi je sanja in sem stara 15 let, obiskujem pa srednjo medijsko in grafično šolo ljubljana, smer- medijski tehnik. s torto se bašem na 20. decembra od leta 1997 naprej. o meni ful ni nič za povedat posebnega, razen tega da lahko nakladam ure in ure, pa mi ne bo zmanjkalo ne energije ne teme. haha v glavnem me vidite v kavbojkah in majici in jopici, v vanskah ali adidaskah medtem ko se izogibam ljudi in si nabijam glasbo na slušalkah. pač ful nisem socialen človek in večino časa preživim zaprta v sobi in na internetu ali pa gledam filme oz. igram igrice. kar se tiče idolov in to, je glavni res justin bieber, za njim pa se najdejo tudi damon fizzy, dan howell itd. tako da ja, youtuberje gledam res nonstop, največkrat pa se najdem na videih od; deefizzy, danisnotonfire, marcusbutlertv, maxmoefoe, jacksgap, ... če pa k njim štejemo še youtuberje, ki igrajo igrice: skydoesminecraft, minecraftuniverse, pewdiepie, deadloxmc, thebajancanadian, ... in ja, večina jih igra minecraft, to je pa zato ker sem v to igrico čisto zaljubljena c:kar pa se tiče glasbe, poslušam res skoraj use, trenutno se na mojem telefonu najdejo: all time low, ariana grande, asking alexandria, austin mahone, bon jovi, boys like girls, bring me the horizon, chris brown, chris rene, cobra starship, conor maynards, daft punk, demi lovato, dev, drake, ed sheeran, emblem3, enrique iglesias, far east movement, flo rida, foster the people, frank ocean, glee, guy sebastian, jasmine v, jason derulo, jason mraz, jay-z, jennifer lopez, josh turner, justin bieber, justin timberlake, kanye west, kendrick lamar, kid cudi, labirinth, lil' twist, little mix, mac miller, macklemore, marina & the diamonds, maroon 5, mayday parade, midnight red, mike posner, miley cyrus, neon trees, never shout never, nicki minaj, of mice & men, olly murs, one direction, p!nk, panic! at the disco, pierce the veil, pitbull, rihanna, rita ora, the script, selena gomez, sleeping with sirens, snoop dogg, taylor swift, tyga, tyler the creator, usher, will.i.am, wiz khalifa, you me at six, 30 seconds to mars. ampak poslušam jih še veliko več, vendar ne dost da bi se znašle gor ^^ med njimi so mi najljubši definitivno: sleeping with sirens, of mice & men, justin bieber, frank ocean, emblem3, maroon 5, kanye west, tyga, panic! at the disco. tako da ja, that pretty much sums up my music taste. filme prav tako kot glasbo obožujem, čeprav jih ponavadi ne gledam več kot enkrat. najraje gledam znanstveno fantastiko in musicale, kot so: iron man, the avengers, green lantern, captain america, grease, pitch perfect. seveda se mi pa tudi komedije ne izmuznejo, teh je pa res preveč da bi jih naštevala. kar se pa stila in tega tiče, ga ravno nimam, čeprou mam kar dober okus glede oblačil, ni denarja in trgovin da bi ga dejansko mela c: tako da me, kot že prej povedano, največkrat vidite v kavbojkah, majici, jopici in kakšnih vanskah. hobiji pa ja, they include; spanje, hrano, glasbo, izogibanje socialnim dogodkom in podobno haha prej sem še plesala redno, pa sem mogla nehat nažalost, ker imam koleno poškodovano. in o moj bog, skoraj sem pozabla na najbolj pomembno; hrana o: pač obožujem jo, najraje pa mam testenine, kuskus, sladoled, sadje in pico, pijem pa ponavadi kakšen energy drink ali pa ledeni čaj ^^  in to mislim da je to, kar rabte vedet o meni c:

find me
tumblr: http://drewmccanns.tumblr.com
tumblr: http://sleeping-sirenz.tumblr.com/
Nazaj na vrh Go down

reckless

Stran 1 od 1