KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

The Sims 1, 2, 3
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 23, 2013 2:23 pm

THE SIMS 1, 2, 3
Igre The Sims 1, 2 in 3 so računalniške igre simulacije življenja, katerih založnik je EA Games.

The Sims 2 (wikipedija):
The Sims 2 je računalniška igra simulacije življenja, ki jo razvija Maxis. Je nadaljevanje najbolje prodajane računalniške igre, The Sims, ki je bila izdana 14. decembra 2000. Igra The Sims 2 je bila izdana 16. septembra 2004 in je takoj postala uspešna, saj se je v prvih 10-ih dneh prodalo 1 milijon kopij. Skupaj z igro The Sims 2, so pri Electronic Arts izdali že 7 dodatkov in 8 zbirk predmetov (»Stuff packov«), ena dodatek pa je še napovedan za izid. Glasbo za igro je sestavil Mark Mothersbaugh. Koncept igre The Sims 2 je enak kot pri igri The Sims. Igralec nadzira njegove Simkče, ko se soočajo z njihovimi okolji in se vključujejo v razne dejavnosti in gradijo razmerja, podobna kot v resničnem življenju. The Sims 2, za razliko od predhodnice, nima nastavljenega cilja; igralništvo je brezmejno. Simčki imajo življenjske cilje, želje in strahove in izpolnitev katerihkoli od teh stvari, je lahko ali dobro ali slabo. Igra ima tudi veliko paleto goljufij. Vsi Simčki se v drugem delu starajo in v glavnem živijo 65 Sim dni, če igralec dobro ravna z njimi. V The Sims 2 se Simčki starajo v šestih stopnjah življenja in so vključeni v močnejši 3D grafični pogon. Od julija 2007 je bilo prodanih več kot 13 milijonov izvodov po vsem svetu. The Sims 2 je tako postala druga najbolje prodajana PC igra vseh časov - na prvem mestu je še vedno The Sims 1. 19. marca 2008 so na spletni strani thesims3.com uradno naznanili izid igre The Sims 3 v letu 2009.:

The Sims 3 (wikipedija):
The Sims 3 je računalniška igra simulacije življenja, ki jo je razvijal The Sims Studio in katere založnik je EA Games. Je nadaljevanje najbolj priljubljenih računalniških igric The Sims in The Sims 2. Osnovna igra je bila izdana 2. junija 2009, kasneje pa so, kot je bilo za The Sims igre značilno že prej, izhajali še razni dodatki. Princip igranja ostaja pretežno enak - igralec vodi svoje simčke skozi življenje podobno kot da bi ti živeli v resničnem svetu. Tokrat je razlika samo v načinu igranja, saj nam je po novem za igranje namesto samo enega gospodinjstva na voljo celotna soseska, ki jo lahko raziskujemo brez vmesnega nalaganja, vse aktivnosti simčkov so nam tako torej lažje dostopne in posledično način igranja še bolj spominja na realno življenje. Lahko opremiš hišo, oblečeš simčka po svoji želji in mu celo povsem prebarvaš obleko,... Igra je tudi zelo uspešna. Prvi dan izdaje The Sims 3 je bila prodana v milijon izvodih[navedi vir]. The Sims je tretja najbolj igrana igra na svetu.[navedi vir] Igro sproti nadgrajujejo z dodatki, ki omogočajo vedno več zanimivih dejavnosti. Do zdaj so izšli The Sims 3: World Adventures, The Sims 3: Amibitions, The Sims 3: Late Night, The Sims 3: Generations,The Sims 3: Pets in The Sims 3:Showtime,The Sims 3: Supernatural, kmalo pa bo izšel tudi The Sims 3: Seasons. Ti dodatki so širitveni dodatki, obstajajo pa tudi vsebinski dodatki s katerimi igri dodaš pohištvo, obleke,... Ti pa so: The Sims 3: High-End LOft stuff,Fast Lane Stuff,Outdoor Living Stuff,Town Life Stuff,Master Suite Stuff,Katy Perry Sweet Treats Stuff,Diesel Stuff. V svetu Sims prebivajo simčki. To so ljudje, ki pa se vsi razlikujejo med sabo. Lahko je debel, suh, star, mlad, lahko krade, lahko zdravi bolnike saj je vsak simček edinstven ne samo po zunanjosti ampak tudi po spretnostih in obnašanju. Z mnogimi razširitvenimi dodatki dobiš novo Sims mesto kjer je nova soseska, novi sosedje, nov svet. Poleg tega pa seveda tudi nova oblačila, nove osebnosti, novo pohištvo,...:

The Sims 3 EXPANSION PACKS:
- World Adventures ; - Ambitions ; - Late Night ; - Generations ; - Pets ; - Showtime ; - Supernatural ; - Seasons ; - University Life ; - Island Paradise

The Sims 3 STUFF PACKS:
- High End Loft ; - Fast Lane ; - Outdoor Living ; - Town Life ; - Master Suite ; - Katy Perry's Sweet Treats ; - Diesel ; - 70's, 80's & 90's

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013

Ned Jun 23, 2013 3:15 pm

siiiiiiiiiiiiiiiiimsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Love Struck
najboljša igra ever. imam enkico in dvojkico, trojkico si bom pa zlowdala :3

res mi je super igra :p
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Ned Jun 23, 2013 6:39 pm

sem igrala včasih dvojkico. res sem bla obsedena, pol me je pa z času minlo xd Smile
tut sem mela namen trojkico začet sam me je pol prej minlo kot pa da bi si trojkico dobla haha

drugače pa luškana igrica za krajšanje časa, sam js sem se je naveličala skratka ja xd

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Ned Jun 23, 2013 7:51 pm

pred dvema letoma se mi zdi sm dubla trojkico in sm na začetku ful igrala pa skos sm si delala nove familije in skos sam sims 3, sims 3, sims 3... pol te pa počas mine in nism tok več gor hodila. in pol kr naenkrat sm izgubila cd al mi ga je pa kdo ukradu. in učasih bi zdej rada špilala ampak sm zgubla cd Crying or Very sad
pa ful bi si še teh dodatkov kupla. seasons bi ful mela k maš dejansko letne čase awwwh :3
a še kdo drgač rad ubije svoje simse v bazenu? k jz sm to na konc skos delala. muahaha :p

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Pon Jun 24, 2013 7:31 pm

igrca mojga lajfa ahahaha :3
najprej me je brat navdušu z enko, pol pa je dvojka pršla
in mi je še to naložu... in pol še trojka. in sm si jo pač dol potegnla, je pa biu problem,
ker sem ful 2 bla navajena in mi v 3 niso bli izgledi simčkov všeč, nisem si jih znala lepo urihtat alneki,
lasje so mi bli ful bljek xD ampak sm se sčasoma navadla, mi je postala 3 velik bolj všeč. pol pa je igrca
1x nehala delat in sm si jo mogla kupit. in sm si iz interneta dol zloudala frizure, obleke... skratka vse :p
in mi je takoj še bolj ušeč postala <333 do zdaj mam tele dodatke (nwm če se bom za use spomnla):
- seasons (swetovno je, ker maš tut snegeca, pa dež lahko pada... vglavnem zakon)
- supernatural (mal manj svetovno, najbol kul mi je bit vila xdxd ampak si ful redkokdaj naredim simčka
z nadnaravnimi močmi al karkoli že to je...)
- university life (tuut svetovno *___* zakon mi je ko greš tja k pouku, pa kul je ker si lahko izbereš ''smer'' recimo likovno al pa kaj takega, pa za kako dougo... še pa nism ugotovila kako it na maturitetno zabavo, tak da če kdo ve bi mi prav prišlo Very Happy)
- showtime (tako-tako, bi rajše mela late night, ker je menda ful bolše, drugač pa nikakor nemorm dobit frendov (preko spleta za to, da bi lahko moj simček potoval v igro enega od mojih frendov))

.. recimo da sm vse naštela, nism pa 100% da sm xd
drugač pa FUUUL komej čakam na island paradise, najbolj me mika tole potapljanje pa raziskovanje
podvodnega sveta, upam da bo dodatek izpounu moja pričakovanja <33
pa pets bi tut mela, ko sem mela zloudanega, so simčki skos meli doma vsaj 1 konja ;*

pa včasih se jih mal naveličam, pol se mi pa po nekej času spet zlušta pa mal igram Very Happy

MAEBY.: nisi edina k ful rada ubija simčke v bazenu 3:) js jih ful rada in je zakon gledat kak trpijo tam muhahahahaha xd

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

The Sims 1, 2, 3

Stran 1 od 1