KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

iščem team
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 05, 2013 8:02 pm

iščem team

če iščeš team za tvoj forum, piši sem Smile
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 29
Online od : 07/06/2013

Ned Jun 09, 2013 2:53 pm

Mene pa zanima,če bi bil kdo prirpavljen ustvariti forum o PLL, pravi rpg Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Čet Jun 20, 2013 1:55 pm

torej, za svoj forum obladi oblada iščem eno soadminko, ki bi bila po možnosti dobra na področju arta. zs Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Sob Jun 22, 2013 3:31 pm

tut js iščem nekoga, za soadmina ki bi bil pripravljen pomagati. forum je rpg (minimalno 100 besed) in sicer temelji na seriji teen wolf. tut canoni so narejeni po seriji in skratka dogajanje je postavljeno v to serijo Smile če je kdorkoli zainteresiran well send me pm Very Happy dejansko je forum v grobem že narejen, sam vseeno bi rabla še malce pomoči Smile

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 18
Online od : 16/06/2013

Tor Jun 25, 2013 3:47 pm

welcome on board!
well, v nastajanju je nov rpg forumček, ki bi potreboval nekaj pomoči. ideja zanj je originalna, jaz osebno nisem zasledila še nobenega podobnega temu. dogajanje je postavljeno v leto 1912, leto, ki ga je zaznamovala plovba takrat največje ladje na svetu - titanika. ni več treba dodati veliko, kajne? (; torej, iščejo se predvsem moderatorji, ki jih je lahko kar nekaj, njuno pa potrebujemo še enega admina. kako veste da ste primerni? well, resnično potrebujemo dobre grafike ter koga, ki se nekako spozna na kode. dobrodošli ste tudi vsi z bujno domišljijo - potrebovali as bomo za pisanje cannonov ter določanje podforumov ter odpiranje tem. forumček je trenutno še nepopisano platno, na njem ni skoraj nič oz. zanemarljiva grafika - to sporočilo je tukaj tudi za to, da vidimo če se ga sploh splača narediti, če bo zanj kaj zanimanja. vse zainteresirane prosim, nas je oglasijo na moj PM, prav tako pa bom vesela kakršnih koli mnenj o ideji za forum o titaniku. &that's it, peeps!
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

iščem team

Stran 1 od 1