KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

trinajst razlogov
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 23, 2013 8:28 pm

Roman, ki razkriva krhkost in stisko mladega dekleta pred usodno odločitvijo.

Ko se Clay Jensen vrne iz šole, na domači verandi najde nenavadno pošiljko, naslovljeno nanj. Škatlo s kasetami. Posnela jih je Hana Baker, njegova sošolka in simpatija, ki je pred dvema tednoma naredila samomor. Hanin glas na kasetah Clayu razkrije, kaj jo je pripeljalo do usodnega dejanja. Zanj je imela trinajst razlogov, on je eden od njih. Clay vso noč posluša Hanino zgodbo. Njene besede ga vodijo po njunem mestecu. Tisto, kar odkrije, mu za vedno spremeni življenje.

Prvenec ameriškega pisatelja Jaya Asherja (1975) Trinajst razlogov je že kmalu po izidu doživel izjemno zanimanje med mladimi bralci. Novica o njegovi vznemirljivi vsebini se je širila od usta do ust in knjiga se je kmalu zavihtela na vrhove prodajnih lestvic ter našla bralce tudi drugod po svetu.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Online od : 04/06/2013
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Tor Jun 25, 2013 9:12 pm

imam doma. sicer je dobra, samo malo preveč zamorjena, al kak naj se izrazim
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Tor Jun 25, 2013 9:50 pm

meni se ni niti malo zamorjena zdela. požirala sem jo dobesedno, v nekaj urah sem jo prebrala, ker je res sploh nisem mogla odložit. SVETOVNA knjiga. res, svaka čast pisatelju da se je spomnil kaj takega.
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

trinajst razlogov

Stran 1 od 1