KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

Annie.

Število prispevkov : 6
Online od : 24/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Pon Jun 24, 2013 2:42 pm

“Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.” 
― Marilyn Monroe

Hey. I'm Ana in septembra bom stara 15 let Very Happy
Opisi mi nikol niso šli preveč dobr, but oh well... let's start with how I look. 
Torej, mam dolge skodrane lase z ombre stilom. Dolg časa sem res sovražlo to, da mam tko na pouno skodrane lase in sem si jih ene dve leti skos ravnala, pol sem se pa nekak sprijaznla z mojimi laski in zdej so mi res ušeč. Mam sivo modre oči, nothing special, velika sem okol 173 cm, oblačem se pa večinoma v obleke iz Zare, Stradivariusa, Bershke, H&M... Moje dve najljubši trgovini, k ju pa nažalost v Sloveniji ni sta pa Topshop (Ta sicer je v Emporiomu, ampak nimajo kej dost lepih oblek tko kt naprimer u Londonu) in pa forever21.

Glede muske, jst poslušam zelo različne zvrsti. Čist odvisno, kaj mi paše. Trenutno nonstop poslušam The pretty reckless pa Elizo Doolittle, drgač pa obožujem še Lano Del Rey, Macklemora pa še kej bi se našl. Smile

TV series: Man, where do I start? Nevem če je na svetu sploh še kkšn človek, k je obseden s tolkimi serijami. Haha upam, da se bo še kdo med vami našu no RazzSo let's start:

Who doesn't like TVD? Like seriously? It's AMAZING. S to serijo sem jst obsedena odkar je prvi del izšel. Klaus and Caroline just need to realise that they are perfect for each other <3 

Amm... potem je tuki The Pretty Little Liars. To serijo sem jst začela pred kratkim šele gledat in sem še vedno na prvi sezoni but I'm already obsessed with it! 

Gossip girl je bla dolg časa moja najljubša serija and well, I still love it Love Struck

Potem so pa tuki še Gilmore Girls, Greek, FRIENDS, The Big Bang Theory, Hot In Cleavland, How I met your mother (God, I love this show <3) pa še velik več jih je.

Amm... glede filmov mam podoben problem, ker je res velik filmov, ki jih obožujem in pomoje je bolš za vse, da tuki raje ne omenjam nobenih najljubših , ker to lahko traja kr neki časa haha Very Happy Amm... lahko pa povem, da res ljubim use filme z Audrey Hepburn in pa Marilyn Monroe.

Kar se tiče igralcev I LOVE Jennifer Lawrence, Emma Stone, Andrew Garfield, Emma Watson, Logan Lerman…. But mostly Jennifer Lawrence! Hahah 

Kaj še morte vedt o men… amm… igram bobne, moj najljubši predmet je angleščina al pa matematika, moja najljubša žival je lenivc, kar je zelo čudaško hahah ampak kaj k so tok luškani RazzAmm… potem zelo rada rišem, predvsem realistične portrete in v prihodnosti bi rada delala kej v zvezi z umetnostjo al pa bi kej animirala… not sure yet. Sem bolj len človek, ki ljubi hrano hahah to pač morte vedt o men, ampak začuda se nekak nikol ne zredim. Amm… to je pomoje za zdej vse, čeprov sem sigurno še kej spustila. So you know.. just ask ^^

Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 95
Online od : 12/06/2013

Pon Jun 24, 2013 2:47 pm

Welcome Wink& jaz mam tudi kodraste lase pa sem si jih najprej skoz ravnala zdaj pa so mi posatli prav všeč hehhe XD uživaj na forumčku :*
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Pon Jun 24, 2013 2:52 pm

Dobrodošla. Love Struck

Sj po moje so tko vsi po mal mal obseden s serijami tu, čeprav ne vsi z istimi. :DOd teh ki si jih omenla sm sama navdušena nad TVD pa Greek, mam pa še par serij, ki jih spremljam. :xTVD me je enako navdušla od prvega dela dalje, čeprav mi je blo na začetku vse skupi mal preveč scary. Rolling On The Floor

Bobni, zanimiv ker ponavad bobne se mi zdi da bolj fanti igrajo, manj pa punce, se pa najdejo izjeme kot ti kar je dobr. Razz Kak dolg jih pa že igraš?

Pa še rišeš...upam da bomo lahk tut kaj tvojih umetnij vidl. Love Struck

Uživaj na forumu.

Število prispevkov : 6
Online od : 24/06/2013

Pon Jun 24, 2013 3:01 pm

@MISHA Hvala :* Torej nisem edina hahah 

SANNAYA. Men isto, čeprav se mi zdi zdej vedno bolj grozno. Na začetku še ni blo vse tok zakomplicirano, če veš kaj mislim Smile

Zdej sem končala drugo leto, ampak mi je učitelj priporočal da grem na avdicijo za en bend in sem bla tud sprejeta, tko da sklepam, da mi ne gre tako zelo slabo hahah 

Boste sigurno :*

Nazadnje urejal/a Annie. Pon Jun 24, 2013 3:25 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 41
Online od : 07/06/2013
Kraj : wonderland.
Obsession : fashion.

Pon Jun 24, 2013 3:21 pm

Dobrodošla, uživaj na forumu (: aja pa Jennifer je flawless ♥
Nazaj na vrh Go down