KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

masqelinus.
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 05, 2013 9:32 pm

PLEASE, CALL ME NEJA;

wupwup, pa začnimo. opise zelo ne rada začenjam z "ime mi je.." ampak, če ne napišem zdej bom ziher pozabila xd >< tako da ja, sem jerneja, but please call her neja. yeah, that's me, #no shit sherlock :'o čez dober mesec bom dopolnila 17 let, na katero šolo hodim? well, i give you 3 points for that... #ding dong EKK WRONG! hodim na srednjo šolo za medije in ravno sem na koncu drugega letnika ja ja ja :'3 sem čistokrvna rjavolaska, čeprav si barvam lase in imam trenutno temno rjave semizdi Very Happy po koreninah pa slovenska in 1/4 romunke al nekaj podobnega. so, yeah. i'm a good kisser. #mwa haha just kidding! i am really good EATER so call me fattie if you want Wink #nom nom nom

okej what do i like? teen wolf, the vampire diaries in once upon a time, my obsession for eva'. resno prosim ne jih žalit v bližini mene ker jih bom branila kot bi šlo za življenje in smrt. #just sayin' torej nadaljujemo v tej smeri, nina dobrev she is so beautiful, i mean srsly if i could be a half pretty as here... #seriously... in of course there is ian somerhalder *.* brb i'm dying. #mr. smolderholder.... potem ostali pomembni osebki, ki so defitnitivno vredni omembe tuki so še pa colton haynes, crstyal reed, dylan o'brien, joseph morgan, alex pettyfer, chace crawford, blake lively, miley cyrus, bon jovi, simple plan. verjetno ste že ugotovili da sem obsedena z vampirji in ostalimi supernatural things. yeah, so it is, i am crazy about it/them however. drugač pa gledam od serij še the carrie diaries, občasno še pretty litlle liars. gledama sm tut glee pa gossip girl sam to zaenkrat ne gledam več xd

i'm a thinker not a talker. okey <- THIS, don't describe me, never. i talk all the time...tako da yeah, če se me boste naveličali poslušati, bog pomagi xd #can't help myself evo če pa me boste poslušali še naprej vam na koncu tegale spisa neki obljubim xp so let's go on. živim nekje bogu za leđima #nothing happend ><' mejhna sem za svoja leta ><' #not funny mam modre oke #be jelaous xd in mislim da so edina stvar ki so mi všeč na meni.

okee, back to the vampire diaries. as i already say, so moja največja obsesija. mislim ljubim vsak del njih, vsako epizodo, vsak kiss, vsak fight ne resno, obsedli so me *.* it happend 3 years ago, and i blame julie plec for that. #lol in okej why i love them so much? because they are not just a show, they learn you about life. really, elena lost her parents, her aunt, her friends and so on, and she is strong. she will fight. damon is in love with elena and she is in love with his brother and he will let her go 'cause he knows it's the best for her even he is dying inside. jermey lost his family and his friends, and now his sister become a vampire, not cool life at all but he stoped wirth the drugs and helped his sister and his ex girlfriend. stefan, started drink human blood after all this years just to help his brother, even if they are not always in the best relationship, they would always help each other. and had learn us that life isn't alaway how you want it to be, that you have to be strong and powerfull. so yeah, they are not just some show to me, they learn me. #love

fine, i'll stop now, ker če ne bi nakladala še v nedogled. ><' in ja kot sem vam obljubila, če ste prebrali do sem dobite palačinko z nutello. :'D #lmfao

bunch of kisses and hugs from aunt neja.

by metaphoricalallusion of atf

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Pet Jun 07, 2013 5:24 pm

NEJA :Đ šele zdle sm ugotovila, da si to ti haha. sj bi rekla welcome, ampak sm tud jz bl nova haha :3

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Pet Jun 07, 2013 6:13 pm

ahahah laricuu :'D haha no pol pa 'welcome' nazaj al kak :3

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Online od : 06/06/2013
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Pet Jun 07, 2013 8:55 pm

WELCOME! ♥
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 58
Online od : 06/06/2013
Kraj : MB
Obsession : tvd

Pet Jun 21, 2013 2:24 pm

nejica, saj veš kdo sem ne? Very Happy
opisek rula <3
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Pet Jun 21, 2013 3:01 pm

kak ne bi vedla haha Very Happy evica Love Struck
hvala al neki hihi. :3

Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

masqelinus.

Stran 1 od 1