KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

ebony.

Število prispevkov : 2
Online od : 24/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Pon Jun 24, 2013 6:25 pm

i'm out on the edge and i'm screaming my name

hello lovelies! torej, opis bo bolj simboličen, ker nerada izdajam preveč podatkov - ampak je neka začetna točka pa se mi je zdelo najbolš da ga vseeno napišem. stara sem 14 let, prihajam iz slovenije (like you didn't know that) in imam (danes) končan osmi razred. toliko o tem.
potem sem tukaj še jaz kot oseba. fuck, where can i start? okej, imam blažjo bipolarno motnjo/manično depresijo (če kdo ne ve je to motnja razpoloženja ala hitro se spreminja, v dveh sekundah greš lahko iz depresije v veselje, hitro se razjeziš, mal težje se sfokusiraš... - ubistvu odraščanje, saj veste kako je. ampak jaz imam mal bolj opazno.) sej ne hodim k psihiatru, čeprav bi blo mogoče dobro ampak se mami ne zdi potrebno. however, poslušam vsega boga praktično - bmth, metallica, in flames, muse, sws, 30stm, adtr, apocalyptica, being as an ocean, rhcp, avril (in old times), 3 doors down, jason walker, birdy, ed sheeran, pa še milijon drugih - če povzamem vse razen balkana in narodnozabavnega sranja. moje obsesije so pisanje, tumblr in filmi/serije.
friends, how i met your mother, game of thrones, the vampire diaries, pretty little liars, two and a half men <3
harry potter, lord of the rings, hobbit, edward scissorhands, sweeney todd, the great gatsby <3
več se mi res ne da pisat, če vas zanima še kašna podrobnost pišite na pm folks! pa še za zaključek, ja, tudi režem se. če mal objasnim, na koncu prejšnjega šolskega leta se je začelo, čez poletje sem se ustavila because no long sleeves:( in potem na začetku tega šol. leta sem spet mal, do zdaj sem bla ene 7 mesecev čista. do zdaj. zato hočem ostat dost anonimna, in nisem attention seeker. res nisem.
that would be all x
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Tor Jun 25, 2013 5:09 pm

welcome. Razz uživaj na forumčku.

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292