KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

najboljši prijatelj
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013
Starost : 18

Poglej uporabnikov profil

Sre Jun 05, 2013 10:44 pm

najboljši prijatelj

torej, ga imaš? kako vpliva nate?
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 53
Online od : 05/06/2013
Starost : 19
Obsession : baNDS, definitely bands.

Čet Jun 06, 2013 6:42 pm

mam eno sošolko, brez kere jst pomojem ne bi preživela. pač spoznale sva se septembra ko sva obe začele srednjo šolo in sva se takoj ujele. če se ne motim sva se začele pogovarjat zato ker sem opazla njeno majco in sem pol stopla do nje c:
pač dejansko je ista k jst haha ful me vedno u dobro voljo spravi in ve use o men, pa vedno me bo poslušala k sm slabe volje. dejansko mi je nek soul mate, but in a friend way Very Happy
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Čet Jun 06, 2013 8:14 pm

Spoiler:

imam najboljšo prijateljico, soimenjakinjo, soul mate yes. ne vem kaj bi brez nje, res vedno je tukaj za mene, no matter what, včasih se zdi da sma mi2 vs the world. "poznava" se v bistvu že od mojega četrtega leta in njenega tretjega, ker sta najina atja najboljša prijatelja. ful smo se vedno družili in vse, ampak truth be told, nobena od naju se nič od tega ne spominja. potem sta se njena starša ločila, in nika je ostala pri mami, zato sma tudi midve nekak izgubile stike. potem sem jaz tudi hodila na drugo šolo kot ona, in potem ko sem se prepisala in prišla na isto šolo, kot je zdaj ona, se tudi nisva nekaj tak fejst družli. mislim, tu in tam smo šli skupaj ven, se normalno pogovarjali in tako, ampak nikoli kaj preveč konkretnega. potem pa je prišlo tak, da sma šle skupaj na morje lani (dolga, zakomplicirana in nezanimiva zgodba kak je do tega sploh prišlo). na morju sma se pa res ono ful ful ful zaštekale, po kakem mescu sem ugotovila, da se ji da tudi zaupat. in potem sva tak sredi najinega novega-starega prijateljstva ugotovile, da njen dedek v bistvu živi 3 hiše naprej od mene in ona je like 3/4 svojega časa pri dedeku, ker pač njena mama po cele dneve dela. zdaj se vsaki drugi dan, če ne vsaki dan druživa in res, najrajše jo mam, ne vem kaj bi brez nje, res... najbolša je Love Struck
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Čet Jun 06, 2013 10:49 pm

tut js mam svojo bff <333 spoznale sva se v vrtcu, od začetka se nisva neki ful družle in sva bli vsaka s svojimi - vsaka na svojem koncu, potem sma se pa kr naenkrat začele ful družit, skupaj sma se igrale in dejansko ble celi čas skupaj, se še ful dobro spomnim ko smo enkrat risali neke ptiče in js sm takega ful profesionalnega narisala z enim očesom večjim od drugega in pol je ona tut tak narisala pol pa so te slike na stene obesli in pol sma pri kosilu skup sedele pa se tak smejale najinim ptičem Very Happy pol mi je blo zakon ko sem v prvem razredu že nekoga poznala, sva se družle celi čas, povsod skup sedele in ja, še zdaj je tak. kadar je le možn sva skupi, okej včasih pridejo dnevi ko se mal skregava ampak res so same malenkosti... zaupava ful druga drugi, njej se res da zaupat, povema si USE pa če je še kej tko nepomembnega... najboljše se mava skupi na sprehodih ko mava neke fore ki jih noben drugi ne razume... she's the best <333 mam srečo ker obstaja :***

Število prispevkov : 165
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Ned Jun 09, 2013 6:35 pm

tudi jaz imam najboljšo prijateljico oz. 2.
ena je moja mrzla sestrična, in se res vidi da sma si v solrodu čeprav v daljnem haha eno leto je starejša od mene. zdaj s entii ne vidima več tolko ker sma oddaljenje 35 km Sad samo se vsaki dan sliši,ma na forumih, smsji ipd. Very Happy pač vgalvnem najboljša je Smile nevem če sma se že kdaj skregale za več kot 2 minutki haha, mama tudi fore ko jih noben drug ne razume amapk se samo mi2 smejima temu ker sma gusteka xd, pa večkrat ona prespi pri meni ko maju videkn tukaj ko jaz živim in se včasih dobima na igrišču in ja.. tak da kadar je možno sma skos skup Smile)
sma pa že naredle preveč bedarij skupaj, da bi jih tukaj omenjala ker boste meli ful slabo podobo o meni (če je že nimate, seveda xd)
---
no druga pa je moja sošolka, torej se poznama že 7 let Smile v prvem razredu se nisma nekaj ful družle, potem v drugem sma ble ono skos skup, v tretjem pa sma se nekaj skregale bogvezakaj :p no potem v 4. razredu pa sma se spet pobotale in zdaj sma spet ono nerazdužljive Very Happy karkoli lahko delama skupaj, ona lahko meni vse pove, jaz lahko njej vse povem.. :Đ večkrat prespima druga pri drugi, hodima po trgovinah,ipd. Very Happy pa še ful rada govori tak ko jaz zato nama nikoli ne zmanjka tem za pogovor haha :p

no vglavnem oni2 sta najboljši, in nevem kaj bi brez njiju :3
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197

Ned Jun 09, 2013 8:43 pm

no jz pa nimam bff.

z usemi se drgač supr zastopm ampk pač nevem my friendship skills are very low pa i suck at keeping contact with people even if i like them.
ampak dobr nakonc te itak usak zajebe pa ti obrne hrbet so what's the point (:

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

najboljši prijatelj

Stran 1 od 1