KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

fanatic :* & @misha

Število prispevkov : 95
Online od : 12/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Ned Jun 30, 2013 12:53 pm

ok, ne se čudit če bodo včasih tu malo čudni pogovori, ker sem jaz malo
crazy oseba hahahah. soo let`s talk.
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 187
Online od : 04/06/2013
Kraj : hell
Obsession : gossip girl, vampire academy, the hunger games, books...

Poglej uporabnikov profil http://pikachulove.tumblr.com/

Ned Jun 30, 2013 7:25 pm

omg it's patrick up there!! haha Very Happy
drgač pa sm čudnih pogovorov že navajena Wink
soo, lih tko da se mal spoznava: js sm anja, mam 13 let, sm primorka, ful berem in hodim po trgovinah, pa ful mi je hecno jest banane Razz
Nazaj na vrh Go down

Pet Jul 05, 2013 5:59 pm

hehe spongeboba pa ni blo :/
& nice name ;)no jaz sem pa stela, sem stara 14 (ravno en dan pred šolo imam rojstni dan, mislim če mi kdo podari za rojstni dan kaj v zvezi s šolo ga ubijem XD), jaz pa sem štajerka, tudi rada berem (sploh kakšne vampirske zbirke), shoooping <333, banan pa ne maram preveč :Pzdaj ko je poletje se bolj nažiram lubenice pa breskve tudi rada jem.
in greš kam letos na počitnice? jaz komaj čakam morje *_* arrr najboljši filing je ko maš kopalke na sebi pa ješ lubenico pa ti vse kaplja po tebi pol pa se samo vržeš v morje :xbtw: sorry za pozni odgovor XD
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pet Jul 05, 2013 9:55 pm

uu, a stela ti je ime? kokr tista od winx? xd jas sm pa mislna da je to kak uzdevek. drgač pa ja, js mam tut rada te vampirske zbirke, čeprav sm se zdej mal bol navdušla nad knigami v katerih je mal drgačn svet (npr. delirium & divergent).
js gre letos še dvakrat na morje (jeej), pol pa u london Love Struck  si že skori ceu lajf želim da bi šla ke *.*
men je pa najbolš filing uno ko nimaš nč skrbi ka bi se mogu učit alpa nardit nalogo, pa uno ko si pr pratlu pa ješ sladoled in se sončiš kar pred hišo... gosh *__*
pa nb Wink
Nazaj na vrh Go down

Sob Jul 06, 2013 12:06 pm

jap, stela sem heheh :)o fajn, še en vampire freak XD za delirium & divergent pa prvič slišim, bom prebrala ker se zanimivo sliši Smile
oo fajn, awww london. mi smo z šolo lani šli v london gosh *_* ful lepo mesto res <333 jaz domov sploh nisem hotla it hehehe & pa dejansko so cele počitnice dober filing :Psamo tista huda vročina včasih ni fajn, ampak če se vržeš v morje al pa bazen arrrr <3333 ni lepšega. Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Sob Jul 06, 2013 4:32 pm

:oo srečki, u lodnon ste šli s šolo? kok časa pa ste bli tam?
Nazaj na vrh Go down

Sob Jul 06, 2013 6:02 pm

lani smo šli za zaključno ekskurzijo :)je pa res da smo ful denarja zbirali... šli smo pa za 3 dni (tako da smo imeli ful natrpano vse ampak je bilo lepo) Love Struck
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Sob Jul 06, 2013 9:08 pm

a samo za trdi dni? js sm mislna da za usaj en tedn Smile
in kam greš ti letos?
Nazaj na vrh Go down

Ned Jul 07, 2013 5:27 pm

ja žal, šli smo v petek(smo bili oproščeni pouka) pa za vikend, ker so se učitli pritoževali da bi preveč manjkali pri pouku -.- ampak boljše to kot nič... jaz pa grem letos na hrvaško na otok pag, ful luškano mestece, pa lepa plaža je, najbolj sem pa srečna ker je poleg trgovina z ogromno sladoleda <333
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Ned Jul 07, 2013 8:33 pm

aha... ka bi js dala da bi šli tui mi!
js sm pa že bla na pagu Very Happy pred enimi tremi leti? se ne spomnim lih kak je blo xd
drgač pa, kdaj si bla nazadnje s šolo v šoli v naravi? ki ste bli?
Nazaj na vrh Go down

Pon Jul 08, 2013 3:07 pm

fanatic :* je napisal/a:
aha... ka bi js dala da bi šli tui mi!
js sm pa že bla na pagu :Dpred enimi tremi leti? se ne spomnim lih kak je blo xd
drgač pa, kdaj si bla nazadnje s šolo v šoli v naravi? ki ste bli?

a res si že bla? :)mi gremo zdaj že tretjo leto, ker poznamo tam ene ampak drugo leto pa gremo nekam drugam ker se mi več ne da tja XD nazadnje sem bla v šoli v naravi nekje pred 2 letoma? v sedmem razredu se mi zdi... jooj to je blo mučenje. Crying or Very sad  jaz sem samo prosla boga da bi čim prej minlo :plis:  heheh če pa smo vsak dan bli na nekih pohodih, pa tam je blo tako blato da smo padali ko keglji, pa na kolesa smo šli joooj ziher enih 20 km smo naredli Sad  grozno je blo... razen tega da smo zvečer jedli sladkarije pa gledli ameriško pito XD kdaj si pa ti bila nazadnje? Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Pon Jul 08, 2013 4:33 pm

js sm bla tut nazadnje u sedmem razredu, bli smo u rakovem škocjanu, sam men je blo pa ful fajn kr je biu sneg <3 pa smo tekli na smučeh, veslali s kanuji, streljali z lokom in se sankali z nekimi lopatkami xd pa uno ko si pršu u hišo pa si se obleku u suhe kavbojke in trenirko pa pil kakav Love Struck  pa še smo bli z enim drugim razredom iz litije in je blo ful fajn kr smo se spoznali pa dobili prjatle
Nazaj na vrh Go down

Tor Jul 09, 2013 3:39 pm

js sm bla tut nazadnje u sedmem razredu, bli smo u rakovem škocjanu, sam men je blo pa ful fajn kr je biu sneg <3 pa smo tekli na smučeh, veslali s kanuji, streljali z lokom in se sankali z nekimi lopatkami xd pa uno ko si pršu u hišo pa si se obleku u suhe kavbojke in trenirko pa pil kakav Love Struck  pa še smo bli z enim drugim razredom iz litije in je blo ful fajn kr smo se spoznali pa dobili prjatle

OMG :O mi smo tudi bili v rakovem škocjanu :)ampak smo šli spomladi, pa so nas fuuul mučli Sad  jooj kanuji ne me spominjat... sem bla v kanuju z eno mojo sošolko ko je dvakrat težja od mene (dobesedno ima skoraj 100 kg) in mi je bilo tak težko usmerjat čoln... pa še žaba me je napadla da sem se skoraj prevrnila... arrr nočna mora Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Tor Jul 09, 2013 4:17 pm

haha omg žaba te je napadla Rolling On The Floor 
pr nas so se pa tri fantje prevrnli s kanujem ko so nas lovili (je bla zima in ful ledena voda) pa je edn začel kričat: "mama!" Rolling On The Floor  js sm crkavala od smeha, baje da so bli edini u osmih letih
js sm pa bla na sredini in je usmerjala ena ko ni mela pojma Surprised
učitelj se je stalno drl na njo pa pravu kaka indijanka je. pol se je zamenjala s tisto od spredi pa je šlo
Nazaj na vrh Go down

Sre Jul 10, 2013 11:21 am

če pa je kar naenkrat skočla žaba na mene (ne vem zakaj ravno na mene) Rolling On The Floor Rolling On The Floor 
ufff to pa ni blo fajn da so padli v ledeni mrzlo vodo, samo jim je pa prav če so vas lovili heheheh
samo ti povem da ni lahko bit zadnji pa vodit celotnega kkanuja :(vsi moji sošolci so imeli zadaj učitelje smao jaz sem edina zadaj usmerjala in vem da so se vsi drli na mene... mislim kako pa naj obračam kanu če je pa zraven mene 95 kg sošolka??? Razz Rolling On The Floor (gensko ima toliko kilogramov)... pa me zanima kako bi se drugi znajdli če bi bili na mojem mestu XD
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Sre Jul 10, 2013 1:27 pm

haha, sam js nimam 95 kg xd č
Nazaj na vrh Go down

Pet Jul 12, 2013 6:07 pm

haha, sam js nimam 95 kg xd č

verjamem da ne, ker morala bi ti videti kakšne porcije doma pojejo za kosilo... sem bila pri njej na obisku pa najprej dobim 2 krožnika juhe in to z takimi ful širokimi rezanci, potem pa ful veliki zrezek pa kilo krompirja poleg... da ne omenjam koliko kosov pice poje ta človek XD hja kaj morem... prav žalostno je Sad 
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 1