KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

samo prijetelja
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 3:21 pm

samo prijetelja

Ali misliš da sta fant in punca lahko samo prijatelja? Ali pa spadaš med tiste ki mislijo da fant in punca nemorata biti samo prijatelja ?
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Čet Jun 06, 2013 4:50 pm

why not? mislim ja, lahko pride do ljubezni, še prehitro... ampak ni pa zdej 100% rečeno. js mam prijatelje moškega spola, s katerimi se super razumem in jih imam rada ampak res zgolj kot LE prijatelje. Smile pa sem mnenja da včasih znajo biti fantje boljši prijatelji kot punce, bolj znajo poslušat, pa ne grejo stvari naprej pravit da bi te zaje*** in podobo Very Happy

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 53
Starost : 19
Obsession : baNDS, definitely bands.

Čet Jun 06, 2013 6:39 pm

masqelinus. je napisal/a:
why not? mislim ja, lahko pride do ljubezni, še prehitro... ampak ni pa zdej 100% rečeno. js mam prijatelje moškega spola, s katerimi se super razumem in jih imam rada ampak res zgolj kot LE prijatelje. Smile pa sem mnenja da včasih znajo biti fantje boljši prijatelji kot punce, bolj znajo poslušat, pa ne grejo stvari naprej pravit da bi te zaje*** in podobo Very Happy

se strinjam ja, ampak so pa lahko kšni fantje tut večji prasci kot punce, to ti rečem. moj bivši najboljši prijatelj.. sej sploh nevem kje bi začela, dejansko ni stvari, ki bi jo zadržu zase. dvakrat se je zgodilo da je šel naprej govort laži o dveh mojih sošolkah, da so se usi na niju spravili zato ker ju ni maral in sta me 'vlekle stran' od njega.. tko da ja, fantje učih niso najboljša rešiteu, pač moraš se prepričat če so red vredni zaupanja in to (:
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Čet Jun 06, 2013 6:53 pm

seveda sta lahko samo prijatelja Very Happy jaz mam tudi kar nekaj prijateljev moškega spola in so čist kul Smile)
samo ja kto je že reckless rekla so lahko kaki fantje večji prasci od punca ._.
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 147
Starost : 21

Čet Jun 06, 2013 7:54 pm

dobro, ne govorim zdej za vse Smile verjamem da nekateri te lahk pošteno potisnejo v drek, če se malce grdo izrazim ne. ampak kolikor sem izkusila mam prijatelje, ki jim res lahka zaupam tako da js glede tega nimam problemov :3

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Čet Jun 06, 2013 10:52 pm

definitivno sta punca in fant brez problema samo prijatelja. :3
in tut sama ga mam, je res zaupanja vreden, celi čas ko sma skup se nekaj zafrkavama pa smejima drugim... zmeraj mava neke fore pa te stvari... hahah Very Happy in ja, on ma punco, sicer js nimam nobenega ampak nism v njega. on mi je pač kot res ful dobr frend... je pa res da moja IN njegova mami mislta da sva skup hahah xD

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

samo prijetelja

Stran 1 od 1