KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

Phantom of the Opera
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 60
Online od : 05/06/2013
Starost : 22
Kraj : Broadway, NYC
Obsession : Johnny Depp, Sierra Boggess, theater

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 4:57 pm

Fantom iz Opere

V skritih kotičkih operne hiše se zahvaljujoč njegovemu glasu razvija izjemen pevski dar mlade zboristke Christine . Samo učiteljica baleta Madame Giry ve, da je Christinin skrivnostni "angel glasbe" v resnici Fantom, glasbeni genij iznakaženega obraza, ki tava po katakombah operne hiše in straši številne umetnike, ki v njej živijo in delajo.
Ko vročekrvna diva La Carlotta) nenadoma sredi generalke zapusti postavitev zadnje operne predstave, nova upravnika hiše nimata druge izbire, kot da glavno vlogo pod žarometi prepustita mladi Christine.
Njena izvedba jemlje dih tako občinstvu kot tudi Fantomu, ki se je povsem posvetil temu, da iz svoje varovanke naredi naslednjo veliko operno divo. Toda Christini začne kmalu dvoriti bogati mecen Raoul de Chagny, kar razjezi Fantoma in pripravi prizorišče za dramatični crescendo, v katerem strast, ljubosumje in moška obsedenost grozijo, da bodo pahnili mlada ljubimca tja, od koder ni več vrnitve.

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 11:20 pm

uff ja... fantom iz opere.. to je ubistvu ena od stvari ki jih morem še obvezno narediti - oz. v tem primeru videti.
sem hotla pogledat film, pa so podnapisi bli premalo urejeni in se je komaj razbralo z njih, brez njih pa mi ni ravno za gledat ker še ne razumem usega in mi je pač boljše z njimi...
drugače je tale mjuzikl videt fulll lep in ja, hočem videt 1x <333

Phantom of the Opera

Stran 1 od 1