KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

|3londie
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 6:12 pm

zdravo, hello, ni hao, konnichiwa, ciao, hola, ckemi, hallo, bonjur, howdy, anyonghaseyo, aloha, salve, salam, bok..... okej, zmajkalo mi je idej haha
sem nika, stara sem 14 let in nimam pojma zakaj sem se ravno zdaj to spravla pisat, ker god please help me, jaz sem jutri vprašana kemijo Sad torej, v glavnem, če se boste kdaj spomnili, me lahko komot kličete po forumu nika, ker itak mam neki glup nickname, ko nimam nikol pametnih idej.
okej, back to business. živim v okolici maribora, bolj podrobno ne bom razlagala, ker itak noben ne pozna tega konca tukaj, če pa koga zanima, pa je itak več kot dobrodošel da vpraša. imam mlajšo sestro mio, katero mam jaz dosti bolj rada kot ima ona mene, ampak okej, ne bomo se zdaj v to spuščali. obožujem svojo mamo, je moja najboljša prijateljica, ji vse zaupam, skratka, imma mommy's girl Embarassed tudi atja imam rada, ampak pač hja, nimava takšnega odnosa, kot ga imam z mamo -that's logical. moja druga najboljša prijateljica je nika (ne morete si predstavljat kak bedno je ko maš s svojo prijateljico isto ime. it sucks) in jo res obožuuujem, she's everything to me. potem imam tudi mojega najboljšega fanta, s katerim redno spiva skupaj: posteljo ofc. Love Struck hm... imam psa, ki ga nimam rada haha. okej, i know i'm weird, but no. one fact about me: sovražim živali. ne vem kaj je to z mano, ampak vse živali mi grejo prav na živce, ne razumem kaj ljudje vidijo luštkanega na njih? sama nadloga so. but that's just me sooo..
torej, what else about me? sovražim melono, mleko, kemijo, ponedeljke, sneg, svoj špeh, kolcanje, biti prehlajena, migrene, sveže meso, tokio hotel, javne wcje,... rada pa imam vse ostalo haha.
slavnega vzornika nekega nimam, za mene je moj vzor moja mama and that's it. imam še pa nekaj slavnih ljudi ko jih res obožujem in vse to, ampak pač ne da bi bli moj vzor. npr. juno temple, khloe kardashian, lauren conrad, colton haynes, francisco lachowski, p!nk, taylor swift,... od serij pa sem nora na tvd, glee in pll, zato pač tudi ljudje v teh serijah so freakin' awesome ofc. Very Happy
glede mene osebno, ne vem kaj dosti povedat, maybe some facts: blontni lasje, ki se "še iščejo"- včasih so neverjetno skodrani, včasih pa povsem ravni. 160cm, kile niso za javnost, 38 številka šuhov, mala usta, drekaste oči, košarica vas ne zanima... glede značaja pa najbrž optimistka, dokaj samozavestna (to da sama sebi pravim da sem debela je dejstvo. resno pravim!), (pre)zgovorna, party animal, se rajše družim s fanti kot dekleti (zaradi česa se me občasno drži vzdevek kurbe)... pa ne vem kaj več povedat haha. tako med nami, priporočam vam, da si čim več dopisujete z mano - only way to meet that sexy beast here. Wink

okej, zdaj pa res šibam, ker drugače bo jutri kemija (spet) porazna. čauči, če vas še kaj zanima, pa kar na dan z besedo. Poljubček
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 197
Online od : 04/06/2013

Pon Jun 10, 2013 7:53 pm

KAKO NE MARAŠ MELONE? I MEAN OMG. pa khloe kardashian je ful uredu ja, sam kourtney je bolš no. kim je pa.. se rajš zadržim yes :p. mava par skupnih zadevic - drekaste oči, 160cm, 38 številka, kile niso za jaunost... :Đ in ej povej kko je bla kemija? peeeet? drugač pa dobrodošla al neke :Đ

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108
Online od : 06/06/2013

Sre Jun 12, 2013 6:54 pm

i mean omg kak jo lahko ješ? to je nekaj najbolj ogabnega srsly:s
kourtney is bitch. taka zamorjena je, kot da ji gre najslabše v življenji. res. glede kim pa se kinda strinjam s tabo:D
tvoje kile niso za javnost? bitch please, tvoj obseg v pasu je tak kot moja noga.Smile
kemija je bla 4. could be better, but okay...Laughing
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

|3londie

Stran 1 od 1