KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

the vampire diaries
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 165
Online od : 04/06/2013
Obsession : tvd, pll, forumi, youtube, tumblr

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 7:04 pm

the vampire diaries

No tukaj potekajo pogovri o priljubljeni seriji The Vampire Diaries
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Čet Jun 06, 2013 7:15 pm

Kaj naj rečem druga kot da jo obožujem. Na začetku me ni pritegnila, je bila preveč grozljiva nekako ampak potem sem se navadla krvi pa mi je iz dela v del postala boljša. Love Struck Najprej sem bla bolj stelena fan, sam se je kmal moja obsesija spremenila v delena...ne morem pomagat če sta pa taka srčka skupi. Embarassed Love Struck Bo pa ubijalsko tole čakanje na novo sezono...prav sovražim te doolgee pavze. Ravn zarad tega razmišljam, da bi naslednjo sezono pogledla šele ko bojo vsi deli zuni, ker si tak lahk privoščim daljši maraton gledanja pa mi ne bo treba čakat vsak teden ali več na nov del, kr to čakanje je največji problem. Rolling Eyes

Število prispevkov : 147
Online od : 05/06/2013
Starost : 21

Čet Jun 06, 2013 7:56 pm

wupwup the vampire diaries. totalno moja obsesija :$ resno i'm in love with them. prvih nekaj delov, prve sezone sem bila team stelena, but it changed quickly xd tako da ja i prefer delena, sta taka pikeca in vse :$ ne morem mimo sebe vem ><:$

wish that I could stay forever this young, not afraid to close my eyes. life's a game made for everyone and love is the prize
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292
Online od : 06/06/2013

Čet Jun 06, 2013 8:36 pm

jaz sem bolj za steleno in pa kul serija je, ampak mi je zadnje čase vedno manj všeč.
Nazaj na vrh Go down
♥ founder

Število prispevkov : 284
Online od : 16/01/2013
Kraj : nekje pač
Obsession : računalnik & internet, serije, forumi pa še bi se kej našlo

Poglej uporabnikov profil http://sweet-magic.lifeme.net

Čet Jun 06, 2013 8:47 pm

sem prej pozabla povedat...po eni strani bi rada da je še ne vem kolk sezon, sam vseen je ponavad pri vseh serijah, ki jih skos podaljšujejo in imajo polno sezon da postajajo vedno manj zanimive, te že začnejo dolgočasit in ravn zato upam da bo sam še ena sezona. ne vem kaj bi si še lahk izmisl da bi bla še naprej zanimiva in če ni nekih zanimivih tem za naprej pol boljše da jo zaključjo kot da pokvarjo vse z raztegovanjem serije in kakšnimi traparijami ko jim zmanjka idejc. Embarassed

Število prispevkov : 380
Starost : 18

Čet Jun 06, 2013 8:57 pm

se strinjam. pa nakladat začnejo :$ samo rebekah je najboljša *--------*
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 108

Čet Jun 06, 2013 11:09 pm

tud jaz sem ena tistih ki obožujemo tvd. že od začetka mam ful rada serijo, sk00s komaj čakam na nove dele in hja don't ask kako včasih delam poleg ko gledam in so kaki delena al pa klaroline momenti Embarassed
drugače pa poleg delene in klaroline ofc tudi ful shippam matta & rebekah. res sta taka pikija oh gosh Love Struck
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Starost : 18

Čet Jun 06, 2013 11:14 pm

matt & rebekah sta meni tako kjuut ^^
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 60
Online od : 05/06/2013
Starost : 22
Kraj : Broadway, NYC
Obsession : Johnny Depp, Sierra Boggess, theater

Pet Jun 07, 2013 6:12 pm

knjige so mi waaaay better. serija mi je postala dolgočasna, ker se samo vleče in naklada.
zadnji del je bil boljši, sem že skoraj obupala. drgač je pa Damon men najljubši. <3
pogrešam pa določene like iz knjig.

Število prispevkov : 197

Pet Jun 14, 2013 9:12 pm

sm gledala polovico prve sezone pol pa nism več. mi je bla ful uredu serija ampak nevem pol kr naenkrat nism več gledala xd

“No matter how good things are, there will always be solitary nights you spend in your bedroom or car or in a party full of your closest friends when it feels like the walls are caving in.”
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 95
Online od : 12/06/2013

Ned Jun 23, 2013 12:39 pm

obožujem to serijo ♥♥♥ TVD je res moja naj serija, gledla sem vse sezone Love Struck
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 58
Starost : 21
Kraj : MB
Obsession : tvd

Ned Jun 23, 2013 2:24 pm

nora na to serijo ! res, obsedena. že od samega začetka sem delena team in mi je zdaj res pune kul, da sta končno skup <3 sem pa tut ful vlki shipper klaroline ker sta res pikija <33 in morta bit skup. v tem zadnjem delu sta mela tak lep prizor, da sem se skoraj jokala .. klaus mi je taki car omg Very Happy
pa nasplošno mi je bla 4. sezona ful kul, finale pa tut ..omggg ful mi je blo všeč kak so naredli Very Happy
komaj čakam 5 sezono !!! pa še jeseni pride ona serija o originalnih, upam da bo kul Smile
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

the vampire diaries

Stran 1 od 1