KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

havefun.
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 192
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : somewhere...☮
Obsession : chachi<3

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 8:45 pm

okeeeey.
da začnem... ne pričakovat nwm kakšnega super duper opisa, samo nekej bo že hah ;*
moje ime je špela (vem, ni mi glih najbolj ušeč.). stara sm 14 let, hodim v 8. razred in sm doma bogu za hrbtom - ni važno kje. sem XXS velikosti (torej zelooo majhna), mam srednje dolge rjave lase z ombre stylom. mam neke čudne zelene oči, ki pa dejansko niso samo zelene, ampak neka mešanica. izmed obutve so mi najboljše znamke converse all star, dr. martens, vans & nike. doma mam 3 pare all stark s tem, da so mi ene (na žalost) že premajhne, ostajata pa mi še torej dva para - modri (ne svetli, bolj temni) in pa sivi z nekimi vijoličnimi rožicami hah xD in enako število tudi martensk - prav tako mi je en par že premajhen, ostajata pa mi še dva: temno modri in beli z vrtnicami <333 moj stil je nekoliko bolj športen - oz. hip hop style, seveda pa v moji omari nikakor ne smejo manjkati kavbojke iz stradivarius-a ))) izmed glasbe najraje poslušam zvrsti rock, metal & hip hop. moje najljubše skupine so definitivno: nightwish, nirvana, guns n' roses, metallica, včasih še bon jovi. moje trenutno najljubše pesmi pa so: a little light in thrift shop. izredno rada gledam filme, je pa problem v tem, ker se nikakor ne morem odločiti za samo enega najljubšega. in poleg tega je dodaten problem še to, da nimam samo 2 ali 3 najboljše filme, pač pa kar nekaj več. torej: the twilight saga, pirates of the caribbean, harry potter, the hunger games, the lord of the rings, the hobbit in na koncu še fast & furious <333 torej... kar 7 najljubših filmov in če poleg tega prišteješ zraven še vse dele teh filmov... no comments hahah menim, da so lahko včasih fantje celo boljša družba od punc, ker ne delajo take drame za vsako malenkost. sicer je res, da se z fanti ne moreš pogovarjati o ostalih fantih (sicer se tudi to da, a še vedno ne tako kot s puncami), mejkapu in modi, a se da z njimi najti veliko skupnih tem ki so obema zanimive. na fb grem dejansko vsak dan, ker moram obvezno preveriti vsa nova obvestila, prav tako je stalnica tudi tumblr. in včasih še ask, čeprav ga ne obiskujem resno. problem pa se pojavi tudi pri igralcih in igralkah, namreč tudi teh imam preveč. naj začnem kar naštevat: igralci: robert pattinson, johnny depp, josh hutcherson, rupert grint, ian mckellen ; igralke: kristen stewart, keira knightley, jennifer lawrence, emma watson in evanna lynch. včasih se dejansko ne spomnim vseh, zato se zna zgoditi, da sem mogoče koga izpustila. se iskreno opravičujem ker ''skačem'' od ene teme do druge in nazaj k prvi... ampak se preprosto ne spomnim vsega da bi bilo lahko lepo ''urejeno'' po vrsti. imam kar nekaj najljubših barv, ki pa so: modra, turkizna, črna in bela. modra in turkizna me grozno zelo spominjata na morje in vse tiste lepe stvari, črna je pač ''moja'' barva, belo pa predvsem oblačim na morju ker je taka ''osvežilna''... nevem kako bi se izrazila točno. zelo rada fotografiram in v prihodnosti bi zelo rada postala fotografinja. nevem zakaj, ampak me to preprosto veseli, še raje pa bi postala znana hip hop plesalka. ko je prišel na slovenija ima talent najboljši matej ferlič, me je takoj prepričal s svojim hip hop free style-om in me navdušil nad to zvrstjo plesa, moram pa povedati da sem se za hip hop navduševala že nekaj let nazaj, a ne tako kot zdaj. in seveda morem povedati tudi to, da je moja najljubša slavna oseba (in ne igralka ali igralec) ravno hip hoperka chachi gonzales. da jo opišem... ona je najpopolnejša ženska (če bi lahko sploh tako rekla, ker je res najlepša) in obvlada hip hop. upam, da jo bom imela kdaj priložnost spoznati, kot tudi mateja ferliča ki pa je tak cukr da nevem no... hahaha <3 in ja, naslednje leto grem trenirat hip hop v celje, plesna šola urška (če ima katera izkušnje iz te plesne šole, ali katerekoli druge ki uči hip hop v celju, bi bila zelo vesela kakšnih nasvetov). leto in pol sem trenirala ritmično gimnastiko ampak sem nehala, ker mi je bilo preprosto brezveze ker nismo imele nobenih ''raztegovanj'' in ničesar, ni bilo nekih bolj pomembnih tekmovanj, dresi niso bili to kar sem pričakovala, nisi mogel imeti solo nastopa... vglavnem: brezveze. edino kar pa je bilo tam super kul, so bile nekatere osebe, posebej ena s katero sva se res ful velik pogovarjali in ja... ona je zakon zatem sem pa šla trenirat rokomet, ampak sem ga trenirala ful malo časa ker sem ugotovila, da ta šport ni zame. nevem ampak ni mi biu ušeč in ja... ni mi blo kul, zato sem nehala. kot pa sem že povedla, za naslednje leto načrtujem hip hop )) in ja, kent veeejt hahhahahah xD in še nekej... letos grem v koncu junija na kanarske otoke in komaj čakam muhahahaha 3:) ostalim pa seveda vsa hepi delam lušte vglavnem, to bi bilo verjetno to. se mi zdi, da bi lahko imela še kar nekaj stvari povedat o sebi, samo se jih trenutno ne spomnim. v glavnem pa: če te kaj zanima, vprašaj odgovorim na (skoraj) vsa vprašanja :DD
in pa ja, (mogoče) sem se (malo) razpisala <3 ))

Število prispevkov : 12
Kraj : living in a world full of madness

Čet Jun 06, 2013 9:24 pm

živjo špela, samo ena malenkost glede hip hopa. tudi sama plešem sicer modern, street dance in hip hop v ljubljani (artifex). chachi je res neverjetna in ima edinstven stil, tudi njen lanski workshop v ljubljani je bil super (klik če še nisi zasledila). mateja sem pa letos v živo videla na državnem prvenstvu mtp v novem mestu in je poba v kategoriji mladincev gladko pometel s konkurenco, za nameček pa sploh ni imel sestavljene točke temveč je resnično free stylov. me veseli, da se še kdo navdušuje nad hip hopom, če začneš trenirati - mogoče se kdaj srečamo na kakšnem tekmovanju (:
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Čet Jun 06, 2013 10:07 pm

dobrodošla :*
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Čet Jun 06, 2013 10:27 pm

rosemary: zaakooonn! mhm, sem že zvedla za tale workshop in še to dejansko od mateja ki pa je biu slikan z chachi in sm ugotovila da je biu tam zraven. zakon mi izgleda, verjamem da je blo dbest <3 glede mateja pa... res zna ful dobro plesat pa še free style... & še kjut je zraven Very Happy jaaa trenirat bom ziher začela, sem se že vse pozanimala v urški... tko da bo nekej.:*

dreamer.: hwalla :**

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013

Čet Jun 06, 2013 11:26 pm

kar nekaj stvari, ki nama jih je skupnih. sicer pa se mi kot oseba zdiš kar v redu, to pa še samo dokaži na forumu ^^
Nazaj na vrh Go down
♥ awsome niggas

Sob Jun 08, 2013 10:06 am

KAROU†: tenkjuu in bom :*

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down