KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

bubble.
♥ awsome niggas

Število prispevkov : 146
Online od : 06/06/2013
Kraj : on the earth, i think.
Obsession : glee<3

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 9:22 pm

hej hoj!
torej, opisati samo sebe - velik izziv zame haha. ampak poskusimo. predstavljate si me lahko kot tako srednje velko punco, z rjavimi lasmi do ramen, ki so včasih ravni, včasih skodrani, največkrat so pa skuštrani haha. tudi oči mam rjave. največkrat sem v kavbojkah, majici, in visokih supergah. toliko o moji zunanjosti. opisat samo sebe kot osebo je težko. v šoli pravijo, da sem pridna, delovna, da rada pomagam. prijateljice pravijo, da sem nora, za štose. sestra bi definitivno rekla da sem nesramna haha. jaz pa vidim samo sebe kot leno:p. ukvarjam se z plesom, fotografijo, diy stvarmi, zanima me tudi moda. vsekakor pa brez glasbe ne gre. nimam veliko frendic, tistih tapravih sploh nimam. po vseh razočaranjih, ki sem jih doživela s strani nekaterih prijateljev, zaupam samo tistim s katerimi se res super razumem in vem da bodo skrivnosti ostale skrivnosti. to naj bi blo vse, ker se drugega res ne spomnim. zdaj veste tudi to, da sem slaba v opisih haha:D
če vas pa kaj zanima pa samo vprašajte(:
Nazaj na vrh Go down

bubble.

Stran 1 od 1