KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Together we are stronger.

the belieber.

Število prispevkov : 2
Online od : 06/06/2013
Starost : 18
Kraj : Somewhere in Slovenia
Obsession : Justin Bieber,Tokio Hotel,Black Veil brides,One direction,Avril Lavigne

Poglej uporabnikov profil

Čet Jun 06, 2013 10:39 pm

Hello!!!

Ime mi je Nika in stara sem 13 let.18.avgusta bom 14.Živim v bližini Iga.Sem oseba,ki se rada smeji in zabava.Včasih znam koga nasmejati vendar ne vedno.Kadar gre za fante ali da bi spoznala nove ljudi sem zelo sramežljiva in precej zaprta vase.Rada pomagam in sem vedno na voljo če kdo kaj potrebuje.Sem pa tudi značilna po tem da se hitro s kom skregam in pa sem tudi občutljiva.Ima kratke svetlo rjave lase z blond prameni,zelene oči.Sem vitka in velika.Moja polt je rahlo rjavkasta.Zdaj pa še malo o moji družini...Hm...Imam brata Jana in sestrico Evo.Jan je star 20 let in trenutno živi v Nemčiji.Moja sestrica Eva pa je stara 3 leta in je zelo prikupna.Kot vsak otrok imam starše,ki ju imam zelo rada in zelo rada preživljam čas z njima.Moj prosti čas.....Med prostim časom rada plešem Hip hop,pojem,jaham,preživljam čas z družino,sem na facebooku,rpgjam,kolesarim,skejtam..In večino časa se najraje družim s prijatelji.Zelo rada tudi berem in gledam grozljivke.Ne maram kaj preveč romantičnih filmov.Moj najljubši film je Krog in pa The Grudge.Sem pa tudi oboževalka Twilighta in sem team Edward,team vampires...Kar se tiče muzike...poslušam različne zvrsti...in to bi lahko naštevala nevem koliko časa,zato jih bom samo par...Na prvem mestu seveda najraje poslušam in jih naravnost obožujem to je skupina Black Veil Brides sledi:Justin Bieber,One direction,Wiz Khalifa,Tokio Hotel,Lil Wayne,Avril Lavigne,Union J,Nicki Minaj,...Imam eno najboljšo prijateljico Anjo,ki jo naravnost obožujem.Z njo počnem vse..Najraje se slikave in pa pogovarjave o marsičemu...Je moja sošolka že 3 leta in nikoli je ne bi zamenjala za nič na svetu.Imam jo zelo rada in nevem kaj bi brez nje.Imam pa tudi najboljšega prijatelja Erika,ki pa je iz Ljubljane in se bolj redko vidiva.Poznam ga že od svojega rojstva,saj sta najini mami bili sošolki.Ko sem še živela v Ljubljani sva bila soseda.Vse sva počela skupaj in se zabava in zaupala skrivnosti.Čeprav imam z njim zdaj bolj malo stikov ga ne bi zamenjala za nič na svetu.
To je zaenkrat use o meni...če mate kakšno uprašanje pa uprašajte...

SWAG!
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 195
Starost : 17
Obsession : Harry Potter ftw! :Đ

Poglej uporabnikov profil http://maltesenelly.weebly.com/

Čet Jun 06, 2013 10:42 pm

dobrodošla & uživaj Smile
Nazaj na vrh Go down
♥ pink monkeys

♥ pink monkeys

Število prispevkov : 292

Čet Jun 06, 2013 10:43 pm

WELCOME! ♥
Nazaj na vrh Go down
♥ hakuna matata

Število prispevkov : 380
Online od : 04/06/2013

Čet Jun 06, 2013 11:25 pm

dobrodošla na forumu. uživaj, veliko piši in spoznaj mnogo novih ljudi Smile
Nazaj na vrh Go down

Število prispevkov : 2
Kraj : Somewhere in Slovenia
Obsession : Justin Bieber,Tokio Hotel,Black Veil brides,One direction,Avril Lavigne

Pet Jun 07, 2013 6:01 am

hvala usm trem za dobrodošlico...potrudila se bom in veliko pisala... Very Happy Smile <3
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

the belieber.

Stran 1 od 1